Promocje

Ostra promocja Franke!

22.08.2017

Aż do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną producenta w prezencie otrzymamy zestaw 3 noży Victorinox.

Trudno wyobrazić sobie kuchnię bez zlewozmywaka i baterii, podobnie jak kuchnię bez noży. Trzeba przyznać, że dwie doskonale znane szwajcarskie marki: Franke i Victorinox mają wiele wspólnego. Bezkompromisowa jakość, ponadczasowe wzornictwo i dbałość o detale są znakiem rozpoznawczym obu firm, a ich produkty doceniane przez klientów na całym świecie.

- "Pragniemy, aby zlewozmywaki i baterie kuchenne Franke były postrzegane, jak scyzoryki Victorinox – niezawodne, uniwersalne i ponadczasowe." – podkreśla Monika Dembowska – Marketing Manager Franke Polska.

- "Technologia i wzornictwo zlewozmywaków i baterii kuchennych Franke dopracowane są perfekcyjnie, jak słynne ze swej jakości produkty Victorinox, dlatego podjęliśmy współpracę w ramach akcji promocyjnej." – dodaje.

Zlewozmywaki granitowe i ceramiczne to flagowe produkty marki Franke, dostępne w  10 różnych kolorach, w kilku rozmaitych formach i wymiarach. Opatentowane przez Franke materiały: kompozyt granitowy Fragranit Plus oraz ceramiczny Fraceram są odporne na zarysowania, uderzenia, wysoką temperaturę, nawet do 280°C, a dzięki gładkiej powierzchni cząsteczki brudu nie przedostają się do struktury zlewozmywaka.

Kolor w przypadku zlewozmywaków granitowych i ceramicznych  ma ogromne znaczenie, gdyż jest trwale związany z cząsteczkami kompozytu i zabezpieczony przed promieniowaniem UV więc zachowuje swoją intensywność barwy. Klienci mogą wybrać zlewozmywak w jednym z dziewięciu kolorów: krem, orzech, beż, cappuccino, mokka, kamienny szary, grafitowy, onyx, biały polarny. Do kompletu Franke  oferuje ponad 120 różnych modeli baterii kuchennych, od geometrycznie prostych form do klasycznych wzorów, ze stałą lub ruchomą wylewką, w wersji stalowej lub chromowanej, także w kolorze dopasowanym do zlewozmywaka.

Wszyscy klienci, którzy dokonają zakupu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego w zestawie z baterią kuchenną Franke otrzymają w prezencie komplet 3 noży kuchennych Victorinox, w autorskim, limitowanym opakowaniu, zaprojektowany specjalnie z okazji tej akcji promocyjnej. Uniwersalny nóż do warzyw, nóż do krojenia pomidorów oraz obieraczka będą przydatne w każdej kuchni, szczególnie że przed nami jesień i zima, a więc czas przygotowywania przetworów, gotowania warzywnych zup i rozgrzewających dań obiadowych.

Wszystkie zlewozmywaki i baterie kuchenne FRANKE  objęte są 15-letnią gwarancją i posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny.

Więcej informacji o promocji Franke i Victorinox na stronie www.ostrapromocja.pl

źródło i zdjęcia: Franke

Firma powiązana:

Franke

Telefon 22 711 67 00
www.franke.pl

Franke