Promocje

Wypróbuj markizę FAKRO za darmo do końca wakacji!

21.08.2017

Podczas gorących dni do wnętrza napływa promieniowanie słoneczne, które może spowodować znaczne podwyższenie temperatury nie tylko na poddaszu, lecz w całym budynku. Najlepszym rozwiązaniem aby móc zrelaksować się w chłodnym pomieszczeniu, gdy na zewnątrz panuje upał, są akcesoria zewnętrzne, które zapewniają optymalną ochronę przed nagrzaniem.

Każdy klient, który zdecyduje się na zakup ręcznej markizy AMZ do okna dachowego w okresie promocyjnym, ma możliwość jej testowania aż przez 3 miesiące.

Czas sprzedaży promocyjnej do 31 sierpnia 2017!

Każdy klient, który zdecyduje się na zakup ręcznej markizy AMZ do okna dachowego w okresie promocyjnym, ma możliwość jej testowania aż przez 3 miesiące

Jak skorzystać z programu?

  • Należy zakupić min. jedną sztukę markizy zewnętrznej typu: AMZ088, AMZ089, AMZ090, AMZ091, AMZ092, AMZ093, AMZ094, AMZ097 (również wersja New Line) i zachować dowód zakupu. Markizę można kupić w autoryzowanym punkcie handlowym lub w sklepie internetowym FAKRO w preferowanym standardowym rozmiarze.
  • W ciągu 14 dni od dokonania zakupu markizy należy dokonać rejestracji na stronie www.fakro.pl – zakładka "Wypróbuj Markizę za darmo" 2017r.
  • Zamontowaną markizę klient testuje przez min. 2 miesiące od dnia jej zakupu.
  • Po upływie 2 miesięcy, lecz nie później niż do 3 miesięcy od daty zakupu, można zwrócić markizę do autoryzowanego punktu handlowego, w którym została kupiona, lub jeśli zakup odbywał się przez internet, można odesłać bezpośrednio do firmy FAKRO.
  • Do zwracanych markiz konieczne jest dołączenie dowodu zakupu oraz formularza zgłoszeniowego. Można dokonać zwrotu max 5 szt produktu promocyjnego.

Chrońmy nasze poddasza przed nagrzaniem!

Zapraszamy do udziału w programie.

źródło i zdjęcia: Fakro

Firma powiązana:

Fakro

Telefon 18 444 04 44
www.fakro.pl
fakro@fakro.pl

Fakro