Promocje

Sierpniowa kontynuacja Promocji Jubileuszowej w Vetrex

03.08.2017

Jeszcze przez dwa tygodnie wybrane systemy i akcesoria stolarki Vetrex będzie można kupić w promocyjnych cenach.

20-lecie istnienia przedsiębiorstwa to wyjątkowa okazja do świętowania, dlatego też pomorski producent stolarki otworowej – firma Vetrex, postanowiła przedłużyć Promocję Jubileuszową do 16 sierpnia 2017 r. Inwestorzy nadal mogą skorzystać z rabatów na wybrany asortyment premium z oferty producenta, dochodzących nawet do 20%.

Specjalnymi cenami objęte zostały nowoczesne okna przesuwne

Specjalnymi cenami objęte zostały nowoczesne okna przesuwne: Vetrex Slide 82 i Patio Light oraz popularny wśród inwestorów poszukujących ponadczasowej klasyki - system VP70. Oprócz tego w promocji nabyć można aksamitną powłokę Spectral, w cieszącym się niesłabnącym zainteresowaniem kolorze antracytowym. Dodatkowo, przy opłaceniu zamówienia z góry, nabywca otrzymuje też rabat skonto.

- "Zakup okien to decyzja na długie lata, dlatego każdy inwestor chce mieć pewność, że dobrze wybrał. Już od 20 lat dostarczamy produkty o bardzo dobrej jakości - energooszczędne, funkcjonalne, bezpieczne, ale też estetyczne. Ogromną wagę przykładamy do kwestii montażu – szkolimy ekipy w profesjonalnym osadzaniu stolarki, testujemy i wdrażamy najnowocześniejsze dostępne na rynku metody. Właśnie w taki sposób dbamy o naszych klientów – zapewniamy im jakościowe produkty, doradztwo i usługę montażu na najwyższym poziome. Mamy nadzieję, że promocja będzie dodatkowym impulsem do wyboru naszych rozwiązań." – tłumaczy Daniel Malinowski – wiceprezes Zarządu Vetrex.

Jeszcze przez dwa tygodnie wybrane systemy i akcesoria stolarki Vetrex będzie można kupić w promocyjnych cenach

Promocja Jubileuszowa obowiązuje do 16 sierpnia 2017 roku. O jej szczegóły można pytać w salonach sprzedaży Vetrex w całej Polsce.

źródło i zdjęcia: Vetrex

Firma powiązana:

Vetrex

Telefon 58 692 24 00
www.vetrex.eu
vetrex@vetrex.eu

Vetrex