Promocje

SAMSUNG promocja pralek „Eco Bubble”

12.06.2012

Czas na chłodną kalkulację - od dzisiaj pranie w 15 °C jest skuteczne dzięki pralce SAMSUNG „Eco Bubble” - teraz w promocji.

 SAMSUNG promocja pralek „Eco Bubble” - zasady:

1. Kup w dniach 21.05-30.06.2012 pralkę SAMSUNG Eco Bubble objętą promocją i zachowaj dowód zakupu.

   2. Przetestuj pralkę z unikalną technologią Eco Bubble i jeśli uznasz, że nie spełnia Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Wartość zwrotu nieprzekraczająca sugerowanej ceny detalicznej.

   3. W ciągu 30 dni od daty zakupu pralki wypełnij formularz, który znajduje się poniżej wpisując dlaczego nie jesteś zado­wolony z jej użytkowania.

   4. Wypełniony formularz wraz z kopią lub skanem dowodu zakupu (paragon lub faktura na oso­bę fizyczną) prześlij za pośrednictwem strony www.ecobubble.samsung.pl lub wyślij na adres: DATA SOLUTIONS Sp. z o.o., ul. Bastionowa 37, 61-663 Poznań z dopiskiem: „Eco Bubble SAMSUNG”.

   5. Aby otrzymać zwrot pieniędzy prześlij swoją pralkę Eco Bubble z dokumentem gwarancyjnym, oryginałem paragonu lub faktury i wszystkimi elementami wyposażenia na adres wskazany w Regulaminie. Koszt odesłania Produktu ponosi Uczestnik. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 30 dni od otrzymania pralki przez Centrum Logistyczne.

   6. Szczegółowy regulamin dostępny tutaj

Pralka SAMSUNG „Eco Bubble” - pierze w 15 °C. To rozwiązanie, na które czekałaś. Zużywa 70 % energii mniej. Jest skuteczne, ale delikatne dla tkanin.

Źródło: Samsung

Więcej

Firma powiązana:

Samsung

Telefon 022 607 44 00/01, 0 801 801 881 (Infolinia)
www.samsung.pl
infoline@samsung.com.pl

Samsung