Promocje

Röben: MONZAplus – mistrzowska promocja

11.06.2012

Z okazji piłkarskich Mistrzostw Europy firma Röben przygotowała specjalną promocję. Do końca czerwca dachówkę MONZAplus można kupić taniej

Promocja trwa od 1 do 30 czerwca 2012r. i dotyczy wielkoformatowego modelu dachówki MONZAplus marki Röben. Informacji o szczegółach promocji oraz wysokości rabatu udzielają współpracujące z firmą hurtownie – adresy na http://www.roben.pl/dla-klienta,gdzie-kupic.xml.

MONZAplus marki Röben
to dachówka wielkoformatowa. Dzięki dużemu rozmiarowi (ok. 464 mm x 304 mm) szybciej się ją montuje. Przekłada się to bezpośrednio na oszczędność czasu i pieniędzy. Dekarze pracują sprawniej, połać układa się szybciej, a obciążenie więźby dachowej jest najniższe wśród pokryć ceramicznych na rynku. Dachówka MONZAplus doskonale sprawdzi się w przypadku dachów mało skomplikowanych, takich jak pulpitowe, dwuspadowe, a także kopertowe.

Przy bocznej krawędzi dachówki umieszczone są ząbki, które gwarantują bardziej trwałe oraz stabilne przypięcie do łaty i pozwalają na zastosowanie większości klamer dostępnych na rynku. Ponadto, MONZAplus pakowana jest w paczkach po 5 sztuk, co ułatwia transport na dach.

Dachówka MOZNAplus to:

  • mniej sztuk na m² - wystarczy tylko 9,8!;  

  • lżejszy dach - jedynie 38,71 kg/m²; 

  • trwałość i mrozoodporność;

  • pięć popularnych kolorów;

  • 30 lat gwarancji;

  • atrakcyjna cena.

Źródło: Röben

Więcej

Firma powiązana:

Roben

Telefon 71 39 78 100
www.roben.pl
biuro@roben.pl

Roben