Promocje

Promocja na inteligentne bramy i drzwi WIŚNIOWSKI

03.07.2017

Promocja marki WIŚNIOWSKI obejmuje inteligentne rozwiązania dla domu, a konkretnie technologię smartCONNECTED. Wyposażone w nią automatyczne bramy garażowe, drzwi wejściowe z zamkiem elektrycznym oraz automatyczne bramy ogrodzeniowe firmy WIŚNIOWSKI zyskują całkiem nowy wymiar funkcjonalności, która już wkrótce stanie się nowym standardem.

Jeszcze tylko do 18 lipca możesz zyskać bramy i drzwi w wersji smartCONNECTED, dopłacając odpowiednio 299 zł netto do produktów z urządzeniem Connexoon oraz 109 zł netto do produktów ze sterownikiem Ri-Co.

Aby przekonać się, ze droga do przyszłości prowadzi przez inteligentne rozwiązania, wystarczy spojrzeć na dane statystyczne. W Stanach Zjednoczonych od 2012r. sprzedaż inteligentnych technologii dla domu zwiększyła się ponad piętnastokrotnie i wszystko wskazuje na utrzymanie tej tendencji w najbliższych latach. Szacuje się, ze w 2025 roku liczba urządzeń podłączonych do Internetu Rzeczy (IoT) wyniesie ponad 75 bilionów! Coraz więcej osób przekonuje się o tym, ze internetowa kontrola nad urządzeniami, także urządzeniami domowymi, to wygoda, na która warto sobie pozwolić. W przypadku produktów firmy WIŚNIOWSKI, dodatkowym atutem ich internetowego aspektu jest zwiększone bezpieczeństwo wszystkich domowników.

Drzwi powiedzą kto i kiedy przechodził przez ich próg, a elektryczny zamek zatrzyma, każdego kto będzie chciał zrobić to nieproszony. Twoje dzieci nie będą musiały wracać do domu z pękiem kluczy, ponieważ osobiście wpuścisz je do środa – nawet będąc w pracy! Brama powiadomi, ze ktoś próbował ja otworzyć, ale posłusznie zrobi to sama, kiedy tylko samochód zbliży się do posesji. Idea smartCONNECTED to wniesienie nowej jakości komfortu i bezpieczeństwa w codzienność wszystkich domowników, poprzez internetowa synchronizacje i dostęp do jak największej liczby urządzeń domowych z poziomu smartfona lub komputera. W przyszłości oprócz bramy i drzwi może to być system ogrzewania, nawadnianie ogrodu lub oświetlenie, a to dopiero początek możliwości. Już teraz możliwe jest zintegrowanie wszystkich tych elementów. Niespotykaną wcześniej kontrolę nad domowymi urządzeniami oferują dwa urządzenia dostępne wraz z produktami firmy WIŚNIOWSKI: podstawowym sterownikiem Ri-Co lub oferującym jeszcze więcej funkcjonalności wszechstronnym urządzeniem Connexoon marki Somfy.

Zdalne zarządzanie swoim domem i kontrola nad dostępem do niego z każdego miejsca to wygoda, która dzięki wiosennej promocji firmy WIŚNIOWSKI staje się dostępna na wyciągniecie reki. Objęte nią produkty to: bramy wjazdowe, segmentowe bramy garażowe z napędem METRO oraz drzwi wejściowe CREO i DECO z zamkiem elektrycznym. Sterownik Ri-Co można zainstalować również w starszych modelach bram firmy WIŚNIOWSKI.

Szczegóły promocji znaleźć można na stronie http://www.wisniowski.pl/promocja/ oraz w punktach sprzedaży

źródło i zdjęcie: WIŚNIOWSKI