Promocje

Blender wszechrobiący Bosch. Dla bliskich zrobi wszystko

14.06.2017

Trwa akcja promocyjna blenderów Bosch. W roli głównej występuje znany szef kuchni oraz ambasador blenderów i robotów kuchennych marki – Mateusz Gessler.

"Klik" i gotowe

Wszechrobiący blender Bosch to idealny pomocnik we wszystkich kulinarnych zadaniach specjalnych. Z nim gotowanie to prawdziwa przyjemność - zmiksuje, pokroi, ubije, poszatkuje i zachwyci perfekcyjnym efektem, którego nie powstydziłby się szef kuchni. Zalety produktu zostały podkreślone w najnowszej kampanii marki z udziałem ambasadora blenderów i robotów kuchennych – Mateusza Gesslera. W stworzonym w jej ramach pierwszym spocie telewizyjnym znany szef kuchni po powrocie ze swojej restauracji, z pomocą blendera Bosch przygotowuje wyjątkowe śniadanie dla swoich bliskich. Dzięki wielu funkcjom oferowanym przez produkt stworzenie wspaniałego posiłku jest szybkie i proste, a efekt perfekcyjny.

Wszechrobiący blender Bosch to idealny pomocnik we wszystkich kulinarnych zadaniach specjalnych

W ramach działań przygotowano promocję polegającą na zwrocie kwoty równej podatkowi VAT przy zakupie jednego z prawie 40 modeli blenderów Bosch. Akcja potrwa do 17 lipca br.

Więcej szczegółów oraz regulamin promocji dostępne są na www.bosch-home.pl

źródło i zdjęcia: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.