Promocje

Pokaż serce swojego domu! Kuchenny konkurs fotograficzny IKEA Kraków

18.05.2012

Jeżeli Twoja kuchnia jest magicznym, tętniącym życiem miejscem, weź udział w konkursie fotograficznym organizowanym przez IKEA Kraków. Najlepsze zdjęcia zostaną opublikowane w prasie i nagrodzone bonami zakupowymi IKEA.

Pokaż serce swojego domu! Kuchenny konkurs fotograficzny IKEA Kraków

Konkurs skierowany jest do wszystkich, dla których kuchnia jest wyjątkową i ważną częścią domu. Oceniana jest nie tylko technika wykonania fotografii, ale przede wszystkim pomysł i aranżacja nadsyłanych zdjęć. - W każdej kuchni, nieważne czy dużej, czy małej, znajdziemy ciepło i magię. Dlatego uczestnikom nie narzucamy żadnych ograniczeń, mając nadzieję, że uda im się uchwycić w kadrze to bijące serce ich domu – tłumaczy Anna Knapik z IKEA Kraków.

Konkurs „Kuchnia Sercem Domu” rozpoczyna się 17 maja, a kończy 10 czerwca 2012 roku i składa się z 2 odsłon. Tematem przewodnim pierwszej, trwającej od 17 do 27 maja, są „Spotkania kuchenne”. Druga część konkursu, do której zgłoszenia przyjmowane są od 1 do 10 czerwca, nosi tytuł „Kuchenne eksperymenty”.

Prace konkursowe oceni specjalnie powołane jury, któremu przewodniczy Jacek Bednarczyk, znany fotograf krakowskiego oddziału Polskiej Agencji Prasowej. W składzie komisji konkursowej zasiądzie również producentka programów telewizyjnych, prowadząca swój autorski cykl kulinarny – Ewa Wachowicz.

Najlepsze zdjęcie w każdej odsłonie nagrodzone zostanie bonem o wartości 500 zł na zakupy w sklepie IKEA.  Za drugie i trzecie miejsce zwycięzcy otrzymają odpowiednio bony o wartości 300 i 200 zł. Przewidziano również upominki dla autorów 5. kolejnych, wyróżnionych prac. Nagrodzone zdjęcia zostaną opublikowane w prasie wraz z nazwiskami ich autorów.

Źródło: IKEA

Więcej