Promocje

Kwitnąca promocja podłóg Barlinek!

19.04.2017

Deska Barlinecka to nie jedna, ale trzy warstwy prawdziwego drewna ułożone w nowoczesnej konstrukcji krzyżowej. Warstwowa budowa Deski Barlineckiej zapewnia stabilność podłogi oraz pozwala najskuteczniej okiełznać siły natury. Jej budowa idealnie sprawdza się na ogrzewaniu podłogowym.

Wykonana z prawdziwego drewna Deska Barlinecka to produkt naturalny i szlachetny. Drewniane podłogi są zdrowsze i zdecydowanie trwalsze od sztucznych imitacji. W przeciwieństwie do paneli są przyjemnie ciepłe w dotyku, nie elektryzują się i nie przyciągają kurzu ani roztoczy, przez co są idealnym rozwiązaniem dla alergików. Doskonale tłumią hałas, a dzięki zdolności absorbowania wilgoci regulują mikroklimat pomieszczenia. Drewniana Deska Barlinecka daje również możliwość kilkukrotnego szlifowania i wielokrotnej renowacji lakieru.

JESION JEJU MOLTI

JESION JEJU MOLTI

Jesionowe drewno zabezpieczono lakierem półmatowym o podwyższonej odporności na scieranie. Jasne drewno oraz trzypasmowa budowa sprawiają, ze idealnie sprawdzi się we wnętrzach o małych rozmiarach.JESION MOONLIGHT MOLTI

Jasne drewno oraz trzypasmowa budowa sprawiają, ze idealnie sprawdzi się we wnętrzach o małych rozmiarach. Deski jesionowe pokryte lakierem białym matowym idealnie nadają klimat każdemu subtelnemu wnętrzu.

DĄB COLORADO GRANDE

DĄB COLORADO GRANDE

Deska o różnorodnej kolorystce, od jaśniejszej po ciemniejszy rysunek drewna dębowego. Mikrofaza nadaje desce bardziej tradycyjnego stylu, dając tym samym szeroki wachlarz aranżacyjny.

ZOBACZ WSZYSTKIE PRODUKTY OBJĘTE PROMOCJA

źródło i zdjęcia: Barlinek