Promocje

Konkurs ROCKPANEL - Zmień wizję w projekt

09.05.2012

Zaprojektuj wyjątkowy obiekt, wykorzystując panele elewacyjne ROCKPANEL i wygraj atrakcyjny wyjazd do Barcelony – miasta wspaniałej architektury!

Serdecznie zapraszamy wszystkich architektów i projektantów do wzięcia udziału w konkursie ROCKPANEL - "Zmień wizję w projekt". Podstawą zgłoszenia pracy do konkursu jest wykorzystanie paneli elewacyjnych ROCKPANEL w koncepcji architektonicznej bądź projekcie przeznaczonym do realizacji.

Panele ROCKPANEL stosowane są do tworzenia fasad, elementów ozdobnych wokół dachów oraz elementów wykończeniowych w budynkach. Firma ROCKPANEL stanowi część Grupy ROCKWOOL International A/S. Zajmuje się produkcją przyjaznych dla środowiska płyt do okładzin zewnętrznych ze skalnej wełny mineralnej.

Do konkursu można zgłaszać projekty obiektów, w których wykorzystano panele ROCKPANEL w wentylowanych lub niewentylowanych systemach fasadowych. Konkurs obejmuje wszystkie rodzaje i kategorie obiektów architektonicznych. Najciekawsze projekty zostaną nagrodzone!

Nagroda - spotkajmy się w Barcelonie!

Zostań jednym z pięciu laureatów konkursu i wygraj wyjątkową nagrodę – wyjazd do Barcelony – miasta fascynującej architektury! Dlaczego Barcelona? Jest jednym z najbardziej inspirujących miast w Europie, które uwodzi przepięknymi parkami, promenadami, plażą, klimatycznym Starym Miastem, muzeami, a przede wszystkim wizjonerską architekturą takich mistrzów jak Antonio Gaudi, Jean Nouvel czy Frank Ghery.

W konkursie przyznanych zostanie pięć równorzędnych nagród.

Trzech laureatów wyłoni Jury konkursu w składzie:

Przewodniczący jury: Prof. Marian Fikus, Laureat Honorowej Nagrody SARP w 2008 roku. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, członek Komitetu Architektury i Urbanistyki Polskiej Akademii Nauk, czynny członek Polskiej Akademii Umiejętności. Prowadzi własną pracownię, Studio Fikus.

Członkowie jury:

- Dr inż. Romuald Loagler – architekt, nauczyciel akademicki, laureat Honorowej Nagrody SARP w 1994 roku, pomysłodawca Międzynarodowego Biennale Architektury w Krakowie, wydawca miesięcznika Architektura i Biznes. Prowadzi własną pracownię, Atelier Loegler

- Frank Weigelt, Marketing & Business Development Manager, ROCKPANEL Group

- Mariusz Wasilewski, Manager ds. Kluczowych Projektantów ROCKWOOL Polska

Dwie nagrody zostaną przyznane autorom projektów, które zdobędą największą ilość głosów przyznanych przez użytkowników Facebook w głosowaniu, które odbędzie się na stronie www.facebook.com/Rockpanel w dniach 1-7.09.2012.

Źródło: ROCKWOOL

Więcej

Firma powiązana:

ROCKWOOL

Telefon 0 801 66 00 36
www.rockwool.pl
doradcy@rockwool.pl

ROCKWOOL