Promocje

Olimpijska Promocja Panasonic

08.05.2012

Firma Panasonic, wieloletni partner Igrzysk Olimpijskich, przygotowała dla  klientów specjalną Olimpijską Promocję!

Olimpijska Promocja Panasonic

Do wygrania jest m.in. wyjazd na Igrzyska Olimpijskie do Londynu oraz kompletne wyposażenie mieszkania w sprzęt Panasonic wraz z montażem. 

Łącznie przewidziano  ponad 10 000 nagród dla osób, które w okresie 14 maja – 30 czerwca 2012 uzbierają najwięcej punktów! W konkursie do zdobycia są 3 nagrody główne: dwuosobowe bilety na Igrzyska Olimpijskie LONDYN 2012 oraz wyposażenie mieszkania w sprzęt Panasonic o wartości prawie 30 000 PLN.

W trakcie gdy zwycięzcy będą podziwiać olimpijskie rozgrywki, specjaliści Panasonic wyposażą ich mieszkania w: najnowszy telewizor SmartViera, odtwarzacz 3D Blu-ray, system głośników kina domowego oraz wieżę audio. Zwycięzcy otrzymają również aparat cyfrowy LUMIX GX1, kamerę FULL HD HDC-V700, i kartę pamięci 32 GB.

Ponadto do wygrania jest 100 bonów o wartości 500 PLN na produkty Panasonic oraz mnóstwo olimpijskich T-shirtów.

W zabawie może wziąć udział każdy, kto w okresie od 14 maja do 30 czerwca 2012 poprawnie zarejestruje na uruchomionej dziś stronie www.olimpiada.panasonic.pl objęty promocją produkt Panasonic zakupiony w okresie od 1 maja do 30 czerwca 2012. Promocja uwzględnia modele z różnorodnych grup produktowych, w tym: telewizory, aparaty, kamery, kina domowe, odtwarzacze Blu-ray, zestawy audio, słuchawki i karty pamięci.

Nagrody zostaną przyznane osobom, które zdobędą największą liczbę punktów przyznawanych za poszczególne aktywności: zakup produktu, rejestrację na stronie, rejestrację i zakupy znajomych oraz określoną aktywność na portalach społecznościowych - Facebook, Google+ lub za pośrednictwem maila. 

Olimpijska Promocja Panasonic trwa do 30 czerwca 2012 i obejmuje produkty zakupione w terminie od 1 maja do 30 czerwca 2012.

Więcej informacji o promocji, lista modeli objętych ofertą oraz szczegółowy regulamin dostępne na stronie www.olimpiada.panasonic.pl

Źródło: Panasonic

Więcej