Promocje

Promocyjne zestawy kolektorów słonecznych STIEBEL ELTRON

11.08.2009

STIEBEL ELTRON proponuje kompletne instalacje solarne do przygotowania ciepłej wody. Promocyjne zestawy KOPERNIKUS, HEWELIUSZ i GALILEUSZ przystosowane są do współpracy z dodatkowymi źródłami ciepła, np. z pompą ciepła czy kotłem c.o. Dzięki przystępnej cenie oraz szerokiej gamie zasobników stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem w polskim budownictwie jednorodzinnym.

Kolektory słoneczne STIEBEL ELTRON SOL 27 plus C34 w brązowej ramie to urządzenia nowej generacji. Posiadają aluminiowy absorber pokryty próżniowo aktywną i trwałą 3-warstwową powłoką Miro-Therm. Uniwersalne ramy konstrukcyjne pozwalają na montaż na każdym rodzaju dachu, niezależnie od pokrycia.

Szczególnie polecany jest zestaw HEWELIUSZ. Jest to zintegrowany system kolektorów słonecznych SOL 27 plus C34 oraz zasobnika c.w.u. z wbudowanym agregatem do odzysku ciepła z powietrza (WWK 300). W tym przypadku agregat chłodniczy odzyskuje ciepło ze zużytego powietrza wentylacyjnego na zasadzie "pompy ciepła".

Całość systemu została uzupełniona o sterownik układu solarnego SOM. Taka konfiguracja przygotowania ciepłej wody użytkowej jest rozwiązaniem niezwykle efektywnym i energooszczędnym. Posiada ponadto dodatkowe zalety w postaci wspomagania wentylacji, efektu chłodzenia i osuszania pomieszczeń. Zestaw dostępny jest w dwóch wersjach - z jednym lub dwoma kolektorami słonecznymi typu SOL 27 plus C34.

Promocja obowiązuje do 31.12.2009r.

Informacje o zestawach promocyjnych na stronie www.stiebel-eltron.pl