Promocje

Lakma. Wygraj niezawodny zestaw do mycia i posprzątaj dom na wiosnę!

12.04.2012

Wiosna to dobry czas na przeprowadzenie generalnych porządków. Aby sprzątanie przebiegało sprawnie, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są atrakcyjne zestawy ułatwiające porządkowanie.

Lakma. Wygraj niezawodny zestaw do mycia i posprzątaj dom na wiosnę!

Konkurs organizowany jest na fan page’u firmy Lakma – „Akcja sprzątam”, a nagrodami są preparaty Sidolux i zestawy Vileda.

„Akcja sprzątam” to fan page na Facebooku o charakterze poradnikowym, na którym zamieszczane są wskazówki dotyczące szybkiego i efektywnego sprzątania. Na tablicy znajdują się również ciekawostki np. na temat domowych sposobów usuwania plam i zabrudzeń, które przydają się zwłaszcza wtedy, gdy pod ręką nie mamy gotowych środków.

5 kwietnia 2012 rusza konkurs, w którym może wziąć udział każdy członek społeczności „Akcja Sprzątam”. Wystarczy, że za pomocą specjalnej aplikacji, przyśle zdjęcie wraz z opisem i odpowiedzią na pytanie „Gdzie ostatnio przyłapałeś brud na gorącym uczynku?”. Autorzy najlepszych zdjęć i opisów będą nagradzani. Nagrody zostały ufundowane przez firmę Vileda – światowego lidera w branży mechanicznych środków czystości, oraz firmę Lakma – producenta kultowych środków Sidolux. Konkurs trwa do 7 maja.

Odwiedź stronę www.facebook.com/akcja.sprzatam, weź udział w konkursie i wygraj zestaw sprzątający, który ułatwi porządkowanie w Twoim domu!

Źródło: Lakma

Więcej

Firma powiązana:

Lakma

Telefon 033 852 66 01
www.lakma.pl
lakma@lakma.com

Lakma