Promocje

Lodówki marki Mastercook z funkcją No Frost

07.08.2009

System No Frost to oszczędność tak cennego dziś czasu. Dzięki najnowszej promocji lodówek Mastercook możemy odmierzać czas oryginalnym zegarkiem.

W tradycyjnych lodówkach osadzający się na ściankach lód zwiększa zużycie energii, przez co chłodziarka wymaga regularnego rozmrażania. Nowoczesny system No Frost to mechanizm, który stale kontrolując poziom wilgoci w chłodziarce i zamrażarce oraz zapewnia wentylację wnętrza lodówki - czyni ją wolną od szronu. W zamrażarce bezszronowej, dzięki funkcji No Frost, produkty nie ulegają zmrożeniu i pozostają długo świeże.

W innowacyjną technologię No Frost wyposażone zostały m.in. modele: LCTD-920NFX, LCE-818NFXW, LCE-818NFX, LCE-818NF i LCL-818NF.

Godziny zaoszczędzone dzięki chłodziarko-zamrażarkom Mastercook możemy przeznaczyć na upragniony odpoczynek i relaks. Klienci, którzy zaproponują najciekawsze pomysły na wykorzystanie wolnego czasu zostaną nagrodzeni profesjonalnym masażerem do stóp.

Zegarek otrzyma każdy, kto do 30 sierpnia 2009 r. zakupi wybrany model lodówki marki Mastercook z systemem No Frost. Wystarczy zarejestrować swój zakup na stronie www.lodowki.mastercook.pl.

 

Firma powiązana:

Fagormastercook

Telefon 071 32 44 555
www.mastercook.pl
kontakt@fagormastercook.pl

Fagormastercook