Promocje

Jøtul: My się zimy nie boimy!

11.01.2017

Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła! Szczypie w nosy, szczypie w uszy, mroźnym śniegiem w oczy prószy, wichrem w polu gna...

Ale nam zima nie straszna, bo mamy kominek! Gdy na dworze lub polu będzie hulał zimowy wicher, rozpalimy w naszym kominku i będziemy rozkoszować się ciepłem. A TY chcesz marznąć tej zimy? Jeżeli nie, to skorzystaj z promocji!

Przez dwa miesiące oferujemy 20% upustu na nowoczesne piece linii Jøtul F 305 Series i  wkłady kominkowe linii Jøtul I 520 Series.

Dodatkowo do każdego zakupionego w promocji pieca lub kominka dołączamy światowy bestseler "Porąb i spal" Larsa Myttinga. Dzięki tej książce staniesz się ekspertem w przygotowaniu drewna do Twojego kominka Jøtul!

Więcej informacji dostępnych jest u Twojego sprzedawcy Jøtul. Lista dealerów znajduje się w górnym menu "Sieć sprzedaży"

UWAGA!

Poniżej przedstawiono przykładowe modele promocyjne, w podstawowej wersji kolorystycznej (BP-czarny lakier). O cenę pozostałych modeli, w innych wersjach kolorystycznych, spytaj swojego sprzedawcę Jøtul.

* Podane ceny nie zawierają podatku VAT, który zostanie doliczony zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wymienione ceny są maksymalnymi sugerowanymi cenami detalicznymi. Wiążące ceny są ustalane i przedstawiane wyłącznie przez autoryzowanych dealerów Jøtul w Polsce. Każdy autoryzowany dealer ma prawo i pełną swobodę stosowania własnych cen, nie wyższych niż ceny maksymalne.

Przez dwa miesiące oferujemy 20% upustu na nowoczesne piece linii Jøtul F 305 Series i  wkłady kominkowe linii Jøtul I 520 Series

PROMOCJA KOŃCZY SIĘ 28.02.2017

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

źródło i zdjęcia: Jotul Polska

Firma powiązana:

Jotul Polska

Telefon 58 340 38 88
www.jotul.pl, www.scan.dk, www.atra.fr
biuro@jotul.pl

Jotul Polska