Promocje

Promocja na cegły elewacyjne Janka i Brunis

13.03.2012

Cegielnia LODE jest jednym z największych producentów cegieł elewacyjnych w Europie Wschodniej. Fabryka eksportuje swoje wyroby miedzy innymi do Rosji, Danii, Szwecji, Finlandii i Niemiec, a od ponad 15 lat jej wyroby są znane i cenione również w Polsce.

Cegły LODE wyprodukowane są ze składników najwyższej jakości, bez dodatku sztucznych barwników (cegła czerwona). Tajemnica niepowtarzalnej jakości i ciemnoczerwonej barwy tych produktów tkwi w unikalnej glinie, wykorzystanej przy ich produkcji.

Fabryka korzysta ze złoża pochodzącego z ery paleozoicznej, z okresu dewonu (sprzed 300 mln. lat). Naturalne składniki użyte do wyrobu cegieł (wyłącznie piasek i czysta od zanieczyszczeń glina) zapewniają produktom LODE trwałą barwę i odporność na szkodliwe działania warunków atmosferycznych na dziesiątki lat.

Ciekawy kolor tych cegieł sprawia, ze doskonale komponują się z takimi materiałami, jak: drewno, szkło, aluminium, PCV. Oprócz niepowtarzalnej barwy, atutem produktów LODE jest szeroka gama kształtek elewacyjnych. Pozwalają one na rozmaite rozwiązania architektoniczne. Ich kształty i rozmiary mogą być różnorodne – w zależności od upodobań i fantazji budujących. Promocja na cegły elewacyjne Janka i Brunis – do 15.04.2011

Cegła elewacyjna czerwona Janka

Cena brutto – 1,49 zł/szt

 

 

 

 

 

 

Cegła elewacyjna brązowa ciemna Brunis

Cena brutto – 2,09 zł/szt

 

 

 

 

 

Źródło: LODE Polska

Więcej