Promocje

Röben. Mistrzowski wybór – KONKURS!

13.03.2012

Firma Röben organizuje na Facebooku konkurs „Mistrzowski wybór”. Co tydzień do wygrania piłki siatkowe z autografem Mariusza Wlazłego oraz upominki firmowe.

Röben. Mistrzowski wybór – KONKURS!

Konkurs trwa trzy tygodnie - od poniedziałku 12 marca do poniedziałku 2 kwietnia 2012 r. Aby wziąć w nim udział, należy „polubić” profil Roben Polska na Facebooku i na firmowej tablicy opublikować odpowiedź na pytanie:

Mariusz Wlazły do pokrycia domu wybrał dachówkę Fleming tobago glazurowaną marki Röben. A jaką dachówkę Ty byś wykorzystał/-a i dlaczego?

W każdy poniedziałek (19.03, 26.03 i 2.04) z wypowiedzi zamieszczonych na profilu Roben Polska w poprzednim tygodniu, czyli do północy w niedzielę, jury wyłoni zwycięskie wyjaśnienie. Autor najciekawszej odpowiedzi tygodnia otrzyma piłkę siatkową z autografem Mariusza Wlazłego, jednego z najbardziej utytułowanych polskich siatkarzy, kapitana obecnego i wielokrotnego Mistrza Polski - drużyny SKRA Bełchatów. Dodatkowo, każdego dnia konkursu 5 pierwszych osób, które opublikują wypowiedź, otrzyma wizytowniki, a kolejne 10 – firmową smycz oraz długopis.

Więcej o konkursie na www.facebook.com/roben.polska i na www.roben.pl.

Źródło: Röben

Więcej

Firma powiązana:

Roben

Telefon 71 39 78 100
www.roben.pl
biuro@roben.pl

Roben