Promocje

Maksymalne oszczędności z pakietami ECO-MAX firmy Sofath

12.03.2012

W celu maksymalnej kontroli wydatków ponoszonych na ogrzanie domu i przygotowanie ciepłej wody użytkowej, z szacunku dla środowiska naturalnego i w celu zapewnienia pełnego komfortu użytkowania, Sofath stworzył dwa typy pakietów składających się gruntowej pompy ciepła Caliane lub Termeo oraz zestawu solarnego DUL 300-2/4.

Zastosowane rozwiązania łączą efektywność technologii odzysku energii odnawialnej z gruntu oraz promieniowania słonecznego w taki sposób aby zagwarantować Wam dobre samopoczucie każdego dnia.


1. Uzyskaj oszczędności Z pakietem ECO-MAX firmy Sofath - otrzymujesz:

  • możliwości maksymalnego ograniczenia kosztów c.o. i przygotowania c.w.u.

  • atrakcyjną cenę sytemu Sofath gwarantującą szybką amortyzację

  • możliwość uzyskania dofinansowania Twojej inwestycji przez NFOŚiGW i ze środków UE ECO-MAX firmy Sofath gwarancją Waszych oszczędności i zadowolenia.

2. Chroń środowisko Słońce, grunt i woda stanowią niewyczerpalne źródło energii. Wybierając taki sposób ogrzewania pozostajesz w zgodzie z otaczającym środowiskiem naturalnym. Pakiety ECO-MAX nie emitują żadnych zanieczyszczeń, a zastosowany w PC czynnik R410A nie powoduje efektu cieplarnianego. Przyroda i Sofath w symbiozie dla Ciebie

3. Korzystaj z nieporównywalnego komfortu. Odpowiednia temperatura w Twoim domu, czyste powietrze w jego bezpośrednim otoczeniu, bezobsługowa praca, ergonomia. To wszystko składa się na Twój komfort. Dzięki Sofath zapomnisz o troskach związanych z kosztami i obsługą ogrzewania, a zyskasz spokój i dobre  samopoczucie.

Źródło: Sofath / De Dietrich  

Więcej

Firma powiązana:

Sofath

Telefon 71 345 00 77
www.sofath.pl
biuro.sofath@dedietrich.pl

Sofath