Promocje

Nowa promocja dla instalatorów Panasonic

09.09.2016

Wraz z początkiem września wystartowała promocja Panasonic dedykowana akredytowanym instalatorom urządzeń z linii Aquarea. Aby wziąć w niej udział wystarczy zgłosić zakup kompletu Aquarea typu split i zarejestrować kartę gwarancyjną, a zdobyte w ten sposób punkty wymieniać na nagrody. Do zdobycia są telewizory, aparaty cyfrowe i golarki.

Akcja promocyjna jest skierowana do instalatorów posiadających aktualną akredytację Panasonic w zakresie pomp ciepła powietrze-woda Aquarea typu split i split All-in-One. Instalator, który w czasie trwania promocji, od 1 września 2016 r. do 31 marca 2017 r. nabył bądź nabędzie któreś z wymienionych urządzeń u autoryzowanego dystrybutora, może zarejestrować jego kartę gwarancyjną na stronie http://www.panasonicproclub.com/. Wówczas zostaną mu przyznane punkty, które będzie mógł wymienić na nagrody, czyli kupony rabatowe obniżające cenę produktu do kwoty 1 zł.

Za każdy zarejestrowany komplet Aquarea instalator otrzymuje jeden punkt. Uzyskany w ten sposób kupon rabatowy będzie mógł wykorzystać w sklepie internetowym Panasonic: http://shop.panasonic.pl/. W zależności od zebranej liczby punktów uczestnik będzie mógł je wymienić między innymi na:

  • 1 punkt - golarka ES-RT53-S503.
  • 2 lub 3 punkty - aparaty cyfrowe
  • 5 punktów - telewizor 49 cali
  • 6 punktów - telewizor 50 cali
  • 10 punktów - telewizor 65 cali

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie: http://www.panasonicproclub.com/PL_pl/promotions/.

źródło i zdjęcie: Panasonic

Firma powiązana:

Panasonic

Telefon 801 003 532, 22 338 11 00
www.aircon.panasonic.pl

Panasonic