Promocje

Promocja "Kuchenne rewelacje od Deante" trwa

02.02.2012

Promocja "Kuchenne rewelacje od Deante" została przedłużona do końca lutego.

Oferta Kuchenne rewelacje w duecie to osiem różnych modeli zlewozmywaków skompletowanych z bateriami w dopasowanej stylistyce. Promocyjne ceny dotyczą zarówno zestawów stalowych, jak i z granitu. By wybrać do kuchni odpowiedni model, warto znać zalety surowców, z których są stworzone.

Granitowe zlewozmywaki odporne są na zarysowania, niegroźne są dla nich także uderzenia czy wysokie temperatury. Dodatkowo, ich gładka matowa powierzchnia pozwala na łatwą konserwację. Z kolei tradycyjne stalowe zlewozmywaki dają wrażenie higienicznej czystości i elegancko prezentują się w kuchni.

Promocyjne zestawy Deante występują w różnych kształtach i kolorach – granitowe zlewozmywaki dostępne są w odcieniu piaskowym, jak i grafitowym, powierzchnia stalowych może być gładka lub pokryta subtelnym dekorem. Wszystkie zlewozmywaki są jednokomorowe i w komplecie z baterią dostępne są już od 319 zł. O szczegóły oferty należy pytać w salonach kuchennych i punktach sprzedaży detalicznej oferujących produkty Deante w całej Polsce.

Promocja "Kuchenne rewelacje od Deante" potrwa do końca lutego 2012 r.

Źródło: Deante

Więcej

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante