Promocje

Złota jesień z kominkiem! Jøtul F 305 B

07.09.2016

Idzie jesień, kup kominek, a będziesz mieć ciepło zimą!

Koniec lata, u drzwi stoi jesień. Może będzie "złota", a może będzie z błota. Tak czy siak warto kupić piec lub kominek. Gdy przyjdą chłody dobrze będzie usiąść w przytulnym cieple. Właśnie teraz jest najodpowiedniejszy czas, by zrealizować swoje marzenia o kupnie norweskiego kominka. Przez dwa jesienne miesiące oferujemy 20% upustu na nowoczesne piece linii Jøtul F 305 lub średniej wielkości klasyki linii Jøtul F 3 oraz wkłady kominkowe Jøtul I 570 Flat lub Jøtul I 520 Series.

Dodatkowo do każdego zakupionego w promocji pieca lub kominka dołączamy światowy bestseler "Porąb i spal" Larsa Myttinga. Dzięki tej książce staniesz się ekspertem w przygotowaniu drewna do Twojego kominka Jøtul!

Więcej informacji dostępnych jest u Twojego sprzedawcy Jøtul. Lista dealerów znajduje się w górnym menu "Sieć sprzedaży"

UWAGA!
Poniżej przedstawiono przykładowe modele promocyjne, w podstawowej wersji kolorystycznej (BP-czarny lakier). O cenę pozostałych modeli, w innych wersjach kolorystycznych, spytaj swojego sprzedawcę Jøtul.

Duże palenisko w układzie poziomym ułatwia załadunek polan o długości do 40 cm długościJøtul F 305 B - Stylowy i ponadczasowy

Norwescy projektanci Anderssen & Voll zaprojektowali piec Jøtul F 305 w którym ponadczasowe wzornictwo łączy się ze 160-letnim doświadczeniem. Duże palenisko w układzie poziomym ułatwia załadunek polan o długości do 40 cm długości i przyspiesza rozchodzenie się ciepła w domu..

Jøtul F 305 B umieszczony jest na solidnej podstawie umożliwiającej przechowywanie drewna, zaś Jøtul F 305 LL ma cztery nogi i jest dostępny w kolorze czarnym lub w białej emalii.

PROMOCJA KOŃCZY SIĘ 31.10.2016

źródło i zdjęcia: Jotul Polska

Firma powiązana:

Jotul Polska

Telefon 58 340 38 88
www.jotul.pl, www.scan.dk, www.atra.fr
biuro@jotul.pl

Jotul Polska