Promocje

Promocja remontowa „Lato 2009” w firmie Komandor

31.07.2009

Organizatorem promocji są firmy Komandor Pomorze S.A. i Komandor Service Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku. Akcja promocyjna trwa do końca sierpnia br. i skierowana jest zarówno do osób fizycznych jak i prawnych, które w obowiązującym terminie złożą zamówienie na wykonanie kompletnej zabudowy wraz z montażem w sieci autoryzowanych punktów sprzedaży Komandor.

W promocji firmy Komandor biorą udział wszystkie autoryzowane punkty sprzedaży oraz ekspozycje i salony firmowe w następujących regionach kraju:

  • województwo pomorskie (wszystkie powiaty),
  • województwo zachodniopomorskie (tylko powiat sławieński),
  • województwo warmińsko-mazurskie (tylko powiaty elbląski i braniewski).

Okazja główna w akcji promocyjnej to:

  • zabudowa Komandor już od 866 zł z montażem (cena bez VAT),
  • zabudowa Komandor w aluminium już od 138 zł miesięcznie w 10 ratach 0%.

O pozostałych okazjach promocyjnych na stronie  Komandor Pomorze. Znaleźć tam można atrakcyjne rabaty na wybrane elementy zabudowy i akcesoria z oferty firmy Komandor.

W przypadku zakupu produktu Komandor klient otrzymuje kupon rabatowy – rabat lojalnościowy na okaziciela ważny przez 1 rok od dnia montażu. Kupon rabatowy upoważnia do otrzymania 5% rabatu na elementy zabudowy, 10% rabatu na montaż lub 50% rabatu na akcesoria.

Rabat lojalnościowy można łączyć z dowolnym rabatem promocyjnym. Najpierw naliczany jest rabat wynikający z promocji, a potem rabat wynikający z kuponu rabatowego.

Firma powiązana:

Komandor

Telefon 0 801 300 400
www.komandor.pl
komandor@komandor.pl

Komandor