Promocje

Kup projekt - wygraj okno Velux

31.08.2016

Teraz poszukiwanie idealnego projektu będzie jeszcze łatwiejsze. Z inicjatywy firmy VELUX i pięciu pracowni powstała kolekcja nowoczesnych i energooszczędnych projektów domów. Wszystkie propozycje oparte są o ideę Domów Aktywnych, która zachęca do zredukowania zużycia energii poprzez odpowiednią lokalizację budynku na działce, właściwe zaplanowanie okien względem stron świata, zastosowanie odpowiedniej izolacji cieplnej i nowoczesnych systemów instalacji przy wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii.

Kolekcja "Dom aktywnych rozwiązań" to 25 projektów, różnorodnych pod względem stylu, wielkości i rozkładu pomieszczeń, oferujących wyjątkowy komfort ich przyszłym mieszkańcom. Wszystkie projekty z polecanej kolekcji zawierają pełen pakiet praktycznych rozwiązań, w tym okien dachowych w wielu typach i rodzajach oraz przesłon słonecznych, które dodatkowo poprawiają bilans energetyczny.

Dla osób, które zdecydują się na zakup projektu z kolekcji, firma VELUX przygotowała specjalną ofertę - pierwszych 75 inwestorów otrzyma do nowego domu okno VELUX Standard Plus. Warto więc już teraz sprawdzić, czy jeden z polecanych projektów spełnia nasze oczekiwania.

Promocja trwa do 31 grudnia 2016 roku. Więcej informacji na www.velux.pl.

źródło i zdjęcia: VELUX Polska Sp. z o.o.

Firma powiązana:

VELUX Polska Sp. z o.o.

Telefon 22 33 77 000
www.velux.pl
kontakt@velux.pl

VELUX Polska Sp. z o.o.