Promocje

Odwiedź salon Vetrex i sprawdź co dostaniesz za 1zł

31.08.2016

Szukasz nowoczesnych okien i drzwi? Cenisz funkcjonalność i estetykę?

Szczegóły promocji w salonach sprzedaży Vetrex.

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SALON

Dlaczego okna Vetrex?

Gwarancja niezawodności

Tworząc ofertę wybieramy dla Państwa materiały i technologie spełniające najwyższe wymagania pod względem użytkowym i technicznym. Potwierdzeniem tego są liczne certyfikaty przyznawane przez niezależne instytuty kontrolno-badawcze. Nasze okna i drzwi produkowane są zgodnie z wymogami Zharmonizowanej Normy Europejskiej PN-EN 14351-1. Posiadają oznaczenie CE oraz certyfikat jakości ift Q-Zert przyznany przez niemiecki Instytut Techniki Okiennej w Rosenheim.

Jakość usług

Vetrex to najwyższa jakość produkcji i gotowych wyrobów, a także najwyższe standardy obsługi Klienta. Wiemy bowiem czego oczekują Klienci i odpowiadamy na ich potrzeby. Jesteśmy doradcą w zakresie wyboru stolarki dopasowanej do potrzeb Państwa i konkretnych budynków. Dbamy także o jakość montażu okien, dlatego też prowadzimy profesjonalne szkolenia dla ekip montażowych. Przy udziale ekspertów z Japonii, wdrożyliśmy także VPS – Vetrex Production System, dzięki któremu poprawiliśmy wydajność obsługi naszych Klientów w zakresie jakości, czasu dostawy, kosztów oraz elastyczności.

Energooszczędność

Efektywność cieplna to kolejny argument przemawiający za produktami Vetrex. Oferujemy Państwu najnowocześniejsze udogodnienia, które zwiększają poziom energooszczędności naszych okien.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest dla nas szczególnie ważne, dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele rozwiązań, które pozwolą Wam czuć się komfortowo we własnym domu.

Korzystne warunki gwarancji

Dbamy o Klientów nie tylko w momencie zakupu naszych produktów, ale także w czasie ich użytkowania. Z tego też względu przyłożyliśmy dużą uwagę do tego, żeby nasza karta gwarancyjna była przejrzysta i dawała naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa.

źródło i zdjęcia: Vetrex

Firma powiązana:

Vetrex

Telefon 58 692 24 00
www.vetrex.eu
vetrex@vetrex.eu

Vetrex