Promocje

Promocja Velux dla Twojego komfortu!!!

12.08.2016

Wybierz projekt domu gotowego ze specjalnej kolekcji VELUX i ODBIERZ OKNO DACHOWE GRATIS!!!

Kup projekt- wygraj okno!

  • Wybierz projekt z kolekcji domów dla aktywnych
  • Kup projekt i zarejestruj go
  • Czekaj na kontakt przedstawiciela firmy VELUX

Wybierz projekt domu gotowego ze specjalnej kolekcji VELUX i ODBIERZ OKNO DACHOWE GRATISWybierz projekt domu gotowego ze specjalnej kolekcji VELUX

Z inicjatywy firmy VELUX i pięciu pracowni projektów typowych powstała kolekcja projektów nowoczesnych domów energooszczędnych oparta o ideę domów aktywnych. Kolekcję tworzą projekty energooszczędnych i komfortowych domów wraz z pełnym pakietem praktycznych rozwiązań, w tym okien dachowych VELUX o unikalnej technologii Thermotechnology™ w wielu typach i rodzajach oraz przesłon słonecznych, które dodatkowo poprawiają bilans energetyczny oraz znacząco wpływają na komfort i energooszczędność Domów aktywnych rozwiązań.

Jeśli zależy Ci na stworzeniu zdrowych i komfortowych warunków życia, ograniczeniu zużycia energii oraz dbałości o środowisko naturalne, zobacz jak krok po kroku wybudować Dom aktywnych rozwiązań z produktami VELUX, który wychodzi wszystkim tym oczekiwaniom naprzeciw!

Nie zwlekaj z wyborem projektu!

Nie zwlekaj z wyborem projektu – 75 pierwszych nabywców projektów z kolekcji otrzyma do swojego domu okno VELUX Standard Plus.

Więcej informacji na www.velux.pl oraz stronach partnerskich pracowni: Archipelag, Archon+, Dobre Domy, Lipińscy i MTM Styl.

źródło i zdjęcia: VELUX Polska Sp. z o.o.

Firma powiązana:

VELUX Polska Sp. z o.o.

Telefon 22 33 77 000
www.velux.pl
kontakt@velux.pl

VELUX Polska Sp. z o.o.