Promocje

Lato okazji cenowych w Komfort

21.07.2016

Marka Komfort wychodzi naprzeciw wszystkim, którzy postanowili wykorzystać wakacje na remonty i wykańczanie domów. Sieć przygotowała wiele okazji cenowych na: podłogi drewniane, panele laminowane i LVT, wykładziny dywanowe i elastyczne. Akcja promowana jest w kampanii z udziałem ambasadorki marki, Doroty Szelągowskiej.

Dla klientów dokonujących zakupów w czasie wakacji największa polska sieć z materiałami do aranżacji podłóg przygotowała szereg promocji oraz atrakcyjnych okazji cenowych. Wśród nich znajdują się m.in.:

  • Wykładzina dywanowa Montello – miękka i bardzo miła w dotyku, idealna do sypialni i pokoju dziecięcego. Modny szary kolor nadaje się do wielu aranżacji. Cena promocyjna 29,95 zł/mkw (cena regularna 44,99 zł/mkw). Produkt dostępny również w sklepie online.
  • Panel podłogowy Dąb Savoyen – w uniwersalnym kolorze jasnego, naturalnego drewna, który rozjaśni i optycznie powiększy pomieszczenie. Supercena: 10,95 zł/mkw. Produkt dostępny tylko Komfort, w sklepach stacjonarnych.

Akcji towarzyszy kampania reklamowa z udziałem ambasadorki marki Komfort, Doroty SzelągowskiejAkcji towarzyszy kampania reklamowa z udziałem ambasadorki marki Komfort, Doroty SzelągowskiejOferta obowiązuje do 31 sierpnia 2016 r. lub do wyczerpania zapasów. Cena promocyjnych produktów może być niższa o kolejne 12% w przypadku zamówienia w sieci KOMFORT usługi montażu. Dostępność w sklepach stacjonarnych można na bieżąco sprawdzać na www.komfort.pl. Na stronie funkcjonuje również sklep on-line, za pośrednictwem którego można dokonywać zakupów.

Akcji towarzyszy kampania reklamowa z udziałem ambasadorki marki Komfort, Doroty Szelągowskiej. Informacje o okazjach cenowych znalazły się również w punktach sprzedaży na stronie internetowej sieci oraz w gazetce produktowej, która dystrybuowana będzie w wybranych tytułach prasowych (wnętrzarskie, kobiece oraz opiniotwórcze).

źródło i zdjęcia: Sklepy Komfort

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort