Promocje

10 lat gwarancji na silnik iQdrive w pralkach Siemens

11.07.2016

Urządzenia marki Siemens oferują nie tylko innowacyjną technologię i futurystyczne funkcje, ale także bezkonkurencyjną, trwałą jakość. W wielu modelach naszych pralek zainstalowany został rewolucyjny, bezszczotkowy silnik iQdrive, charakteryzujący się szczególną niezawodnością i wydajnością działania. Przy swojej imponującej mocy pracuje nadzwyczaj efektywnie i cicho, a w dodatku jest praktycznie niezniszczalny.

Zyskujesz 10-letnią gwarancję na silnik iQdrive w pralkach marki Siemens

W związku z tym marka Siemens postanowiła objąć napęd iQdrive w pralkach 10-letnią gwarancją. Wystarczy zarejestrować urządzenie na naszej stronie internetowej w terminie do 8 tygodni od daty zakupu. Rejestracja pralki udostępnia pobranie karty gwarancyjnej na silnik iQdrive.

Jedna rejestracja, wiele korzyści

Odbierz swoją przedłużoną gwarancję już teraz i uzyskaj dostęp do wielu innych korzyści:

Dowiedz się wszystkiego o produkcie

Poznaj swój produkt — uzyskaj wszystkie informacje, pobierz
podręcznik użytkownika, zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami i informacjami oraz znajdź odpowiednie akcesoria.

Poznaj nowości marki Siemens

Bądź wśród pierwszych osób, które dowiedzą się wszystkiego o nowych produktach, innowacjach i ofertach specjalnych — lub zarejestruj się i zaprenumeruj biuletyn marki Siemens.

Uzyskaj pomoc techniczną dla produktu

W tym miejscu znajdziesz wskazówki i filmy dotyczące produktów marki Siemens, wszystkie informacje na temat usług Siemens oraz możliwości przedłużenia gwarancji.

źródło i zdjęcia: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.