Promocje

Uporządkuj przestrzeń w ogrodzie - Wakacyjna promocja firmy Joniec na palisady Stone

11.07.2016

Zastanawiasz się jakie jest najlepsze rozwiązanie na uporządkowanie przestrzeni w Twoim ogrodzie? Idealnym rozwiązaniem są palisady, które świetnie nadają się do obramowania trawników, wjazdów, parkingów, rabatów kwiatowych.

Palisady STONE to doskonałe rozwiązanie na uporządkowanie przestrzeni ogrodowejNIE CZEKAJ! Już teraz skontaktuj się z naszym sprzedawcą i dopytaj o szczegóły oferty.

Oferta ważna tylko od 1.07.2016 do 31.08.2016

Palisady STONE to doskonałe rozwiązanie na uporządkowanie przestrzeni ogrodowej. Dzięki palisadom możesz zaaranżować ogród wedle własnych upodobań, zachowując jednocześnie piękny charakter otoczenia. Można je wykorzystać jako jako zabezpieczenie klombów kwietnych, a także odgrodzić nimi chodnik od rosnącej w pobliżu roślinności. Ponadto sprawdzają się do budowy murków, schodów, podjazdów bądź tarasów. W przypadku ogrodów o nieregularnym terenie wydają się być wręcz niezbędnym elementem.

Palisady łupane są eleganckim rozwiązaniem na długie lata. Dzięki bogatym wariacjom kolorystycznym możemy stworzyć niepowtarzalną aranżację.

TYLKO TERAZ WYMARZONE PALISADY Z RABATEM -10%!

Dostępne w trzech nietuzinkowych kolorach: getyt, piryt, onyx

Dostępne w trzech nietuzinkowych kolorach: getyt, piryt, onyx.

źródło i zdjęcia: Joniec

Firma powiązana:

Joniec

Telefon 18 332 55 38, 602 539 182
www.joniec.pl, www.ogrodzenia-joniec.pl, www.podmurowki.pl, www.joniec.eu
joniec@joniec.pl

Joniec