Promocje

Jedynka do drewna i metalu z promocyjną dolewką

06.07.2016

Drewniane i metalowe powierzchnie – zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz - potrzebują odpowiedniego zabezpieczenia, by mogły na długo czarować swym urokiem. Narażone na niszczący wpływ czynników atmosferycznych albo mechaniczne uszkodzenia szybko mogą stracić swój atrakcyjny wygląd. Z Jedynką do Drewna i Metalu Połysk można jednak zapewnić im skuteczną ochronę, a wręcz przywrócić dawny blask. Obecnie emalia w kolorze białym dostępna jest w większych pojemnościach - do opakowań 0,9l, 2,5l, 5l i 10l oferowana jest promocyjna 10%-owa dolewka.

Ogrodzenie wokół posesji z drewna czy metalu, elementy fasad, a może drewniane meble w mieszkaniu – Jedynka do Drewna i Metalu Połysk świetnie sprawdzi się przy każdej z tych powierzchni, tworząc na nich gładką połyskową powłokę, dzięki której przez długi czas będą się szykownie prezentować. Jej wysokie walory dekoracyjne to przede wszystkim zasługa bardzo dobrej siły krycia i trwałych kolorów. Ponadto, dzięki nowoczesnej recepturze pomalowane emalią elementy – niezależnie czy są to drewniane, czy metalowe - zyskują odporność na wgniecenia i uderzenia, a jednocześnie są chronione choćby przed wpływem deszczu czy działaniem promieni UV.

Jedynka do Drewna i Metalu Połysk, jak wszystkie produkty z rodziny Jedynka, to gwarancja sprawnego malowania. Jest łatwa w aplikacji, szybko schnie, a przy tym jest bardzo wydajna. Co więcej, cechuje ja łagodny zapach i, co szczególnie istotne, brak szkodliwych dla zdrowia związków chromu i ołowiu, stąd też bez obaw można jej używać zarówno na zewnątrz, jak i w domu. Poza objętym obecnie promocją kolorem białym, produkt dostępny jest również w 21 gotowych odcieniach.

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

 

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.farbyjedynka.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.