Promocje

Promocja: Jøtul F 400 - solidny piec na drewno

04.07.2016

Jøtul F 400 ma duże szklane drzwi, które zapewniają doskonały widok na płonący ogień, ozdobiony jest wzorem który przedstawia część wybrzeża Norwegii.

Jøtul F 400 ma duże szklane drzwi, które zapewniają doskonały widok na płonący ogieńJøtul F 400 jest jednym z największych pieców na drewno na polskim rynku, mieszczącym polana do 50 cm. Model ten posiada wyjmowalny ułatwiający opróżnianie popielnik. Ekran przeciwiskrowy wyłapuje popiół i iskry które mogą przypadkowo wypaść z komory spalania.

Jøtul F 400 ma duże szklane drzwi, które zapewniają doskonały widok na płonący ogień, ozdobiony jest wzorem który przedstawia część wybrzeża Norwegii. Piec jest dostępny w z wykończeniem emalią lub czarną farbą.

Zalety

  • Żeliwny piec
  • Duże szklane drzwiczki zapewniające doskonały widok na płomienie
  • Dostępny w wykończeniu emalią
  • Duża komora spalania, polana do 50 cm
  • Wyjmowalny popielnik i ekran przeciwiskrowy
  • Łatwa obsługa z jednym odpowietrznikiem


Gorąca letnia promocja! Kup kominek latem, a będziesz mieć ciepło zimą!

Gdy nastaną zimowe dni, dobrze będzie siąść w przytulnym cieple kominka. Teraz jest odpowiedni czas żeby zrealizować swoje marzenia o kupnie norweskiego kominka. Przez dwa wakacyjne miesiące oferujemy 20% upustu na duże, klasyczne piece linii Jøtul F 400, Jøtul F 500 i Jøtul F 600 oraz wkłady kominkowe Jøtul C 24 i Jøtul I 530 Flat.

Dodatkowo do każdego zakupionego w promocji pieca lub kominka światowy bestseler "Porąb i spal" Larsa Myttinga. Dzięki tej książce staniesz się ekspertem w przygotowaniu drewna do Twojego kominka Jøtul!

Więcej informacji dostępnych jest u Twojego sprzedawcy Jøtul, Lista dealerów w górnym menu "SIEĆ SPRZEDAŻY".

* Podane ceny nie zawierają podatku VAT, który zostanie doliczony zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wymienione ceny są maksymalnymi sugerowanymi cenami detalicznymi. Wiążące ceny są ustalane i przedstawiane wyłącznie przez autoryzowanych dealerów Jøtul w Polsce. Każdy autoryzowany dealer ma prawo i pełną swobodę stosowania własnych cen, nie wyższych niż ceny maksymalne.

PROMOCJA KOŃCZY SIĘ 31.08.2016

źródło i zdjęcie: Jøtul

Firma powiązana:

Jotul Polska

Telefon 58 340 38 88
www.jotul.pl, www.scan.dk, www.atra.fr
biuro@jotul.pl

Jotul Polska