Promocje

Kup suszarkę do ubrań Siemens i testuj przez 60 dni!

13.01.2012

Suszarka do ubrań to rozwiązanie dla każdego, komu zależy na oszczędności czasu i poprawie komfortu życia. Przyda się zarówno rodzicom, którzy zmagają się z suszeniem i prasowaniem dziecięcych ubranek, jak i wszystkim, którzy na co dzień noszą garnitury lub garsonki i często korzystają z pralni.

Suszarka pomaga skutecznie uporać się z nielubianymi czynnościami - rozwieszaniem prania czy prasowaniem, pozostawiając ubrania odświeżone, miękkie i wygładzone. Teraz możesz przekonać się osobiście, jaka to wygoda.

Zastanawiasz się nad zakupem suszarki? Siemens ma dla Ciebie propozycję.

Kup suszarkę Siemens i przekonaj się, jak wygodnie żyje się bez prasowania i rozwieszania prania! Przetestuj najwyższą technologię suszenia ubrań w swoim domu. Jeśli jednak zechcesz zrezygnować z zakupu, masz aż 60 dni na zwrot. Wystarczy, że wypełnisz formularz zwrotu produktu i załączysz dowód zakupu.

Zasady akcji promocyjnej:

  1. Akcja trwa od 01.01.2012 - 31.12.2012 r.
  2. Kup dowolny model suszarki do ubrań marki Siemens i testuj przez 60 dni.
  3. Jeżeli urządzenie nie spełni Twoich oczekiwań, wypełnij formularz zwrotu produktu i załącz dowód zakupu urządzenia lub napisz maila informującego o chęci zwrotu urządzenia na adres suszarki_siemens@bshg.com
  4. W ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą przedstawiciel Siemens i umówi datę odbioru urządzenia.
  5. W ciągu 30 dni roboczych od daty odebrania urządzenia na konto uczestnika promocji zostanie przelana równowartość ceny brutto, za którą zakupił on suszarkę do ubrań.

Źródło

Więcej: pobierz regulamin promocji w formacie pdf