Promocje

Ponad czterdzieści procent rabatu w Internorm

16.12.2011

Firma Internorm przygotowała dla klientów świąteczno-noworoczną promocję. Na produkty zakupione do końca stycznia 2012 roku można uzyskać nawet 44% rabatu.

 Ponad czterdzieści procent rabatu w Internorm

Producent okien Internorm przygotował rabaty na słynące z jakości okna. 44% zniżkę przygotowano dla zainteresowanych tradycyjnymi, białymi oknami  PVC, bez nakładki aluminiowej.

-Tego typu okna doskonale sprawdzają się w budynkach mieszkalnych, gdzie zainstalowane jest centralne ogrzewanie. Bardziej wymagający klienci mogą wybrać  okna PVC z nakładką aluminiową i okna drewniano-aluminiowe, które także zostały objęte promocją – mówi Karol Niespodziewański z Internorm

Okna PVC z nakładką aluminiową, czyli stylowe Dimension+, ultra ciepłe Thermo Passiv oraz designerskie Thermo Design objęte są 40 % rabatem. Na okna drewniano-aluminiowe można utrzymać 38% zniżki. Dotyczy to niezwykle popularnych i udanych konstrukcji Edition oraz Varion.

- Nasze okna słyną z jakości i uzyskiwanych współczynników, to doskonałe produkty. Postanowiliśmy, że w okresie około-świątecznym przygotujemy dla naszych klientów coś specjalnego. Tak wysokie rabaty  na nasze okna pozwolą cieszyć się ciepłą atmosferą w domu za mniejszą cenę – dodaje Karol Niespodziewański.

Źródło: Internorm

Więcej