Promocje

Konkurs „Koralowa czerwień - Dulux 2012"

29.11.2011

Rozpoczynamy nowy konkurs „Koralowa czerwień - Dulux 2012”.  Zadanie konkursowe polega na stworzeniu w Kreatorze Przymierzalnia deko-racja.pl projektu wnętrza wykorzystującego kolor roku 2012  marki DULUX czyli Koralową czerwień.

Koralowa czerwień jest mieszaniną czerwieni i bieli. Ta mieszanina barw powinna wnosić do naszej przestrzeni optymizm oraz motywować do działania, zostawiając wolną przestrzeń do kreatywnej refleksji jak mówi ekspert firmy DULUX architekt Jan Pawlik.

Do rozdania w formie nagród mamy tradycyjnie 20 katalogów Colour Futures 2012. Katalogi inspirują i pozwalają stworzyć wnętrze Twoich marzeń.

Najlepsze projekty konkursowe zostaną opublikowane na stronie głównej deko-racji.

Zadanie konkursowe: stworzenie i opublikowanie w galerii serwisu projektu wnętrza, który wykorzystuje Koralową czerwień  firmy DULUX niekoniecznie jako kolor ścian. Kolor Koralowej czerwieni znajdziecie w górnym pasku w Przymierzalni w zakładce DULUX.

Czas trwania konkursu: 28 listopada – 7 grudnia

Ogłoszenie zwycięzców: 8 grudnia 2012 r.

Wymogi przyjęcia projektu do konkursu „Koralowa czerwień - Dulux 2012":

  • zastosowanie Koralowej czerwieni marki DULUX w projekcie jako kolor ściany lub innych elementów,

  • opublikowanie projektu w galerii serwisu z konta użytkownika (wymagane zalogowanie do serwisu),

  • projekt musi być opublikowany pod nazwą „Koralowa czerwień”,

  • projekt musi być zgłoszony do konkursu („Mój profil”, „Moja aktywność”, „moje projekty” zaznacz puste okienka pod projektami, które chcesz zgłosić do konkursu, następnie kliknij na „zgłoś do konkursu”).

Kryteria oceny: redakcja deko-racji oceniać będzie wszystkie prace spełniające wymogi przyjęcia do konkursu. Oceniana będzie spójność kolorystyczna i oryginalność projektów. 

Źródło: Dulux

Więcej

Firma powiązana:

Akzo Nobel Decorative Paints

Telefon 800 154 075
www.akzonobel.com, www.dulux.pl

Akzo Nobel Decorative Paints