Promocje

Pompy ciepła SI 7-11TE Glen Dimplex w super cenach!

16.05.2016

SI 7-11TE to gruntowe pompy ciepła wyposażone w sprężarkę spiralną Copeland, kompletną automatykę z regulatorem WPM 2007 nadzorującym instalację pompy ciepła, c.o. i c.w.u.

Zastosowana automatyka daje możliwość sterowania instalacją pompy ciepła, obiegami bezpośrednimi oraz mieszaczowymi, współpracy w układach biwalentnych i basenowych, a także obsługę za pomocą tabletu lub smartfonu. Pompy ciepła SI 7-11 TE cechują się wysoką temperaturą zasilania i wydajnością, która przekłada się na niskie koszty użytkowania. Zapewniają niezawodną i bezproblemową eksploatację w długim okresie użytkowania.

Doskonałym uzupełnieniem nowoczesnej instalacji opartej na pompach ciepła jest system rekuperacji czyli kontrolowanej wentylacji z odzyskiem ciepła, który pomaga utrzymać w budynku komfortowe warunki oraz zmniejsza jego koszty ogrzewania. Świetnym rozwiązaniem w tym segmencie urządzeń jest rekuperacja decentralna Dimplex serii DL 50.

Do pracy wykorzystuje ona jednostki przystosowane do bezpośredniego montażu w ścianie zewnętrznej budynku. Nie potrzebuje dodatkowych kanałów powietrznych, a wszystkie komponenty potrzebne do funkcjonowania zamknięte są w niewielkiej obudowie jednostek serii DL 50.

W naszej promocji cenowej, pompy ciepła Dimpex serii SI TE o mocy 7 kW, 9 kW, lub 11 kW dostępne są z zestawem rekuperacji decentralnej Dimplex DL 50WE2/50R i zasobnikiem c.w.u WWSP 229E w super cenie. Po prostu prawdziwa okazja!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą promocyjną! Ulotka informacyjna dostępna jest do pobrania poniżej.

Ulotka promocyjna – pompy ciepła SI 7-11TE z rekuperacją DL 50 i zasobnikiem c.w.u. WWSP 229E (PDF)

źródło i zdjęcie: Glen Dimplex

Firma powiązana:

Glen Dimplex

Telefon 61 842 58 05
www.dimplex.pl
office@glendimplex.pl

Glen Dimplex