Promocje

Po prostu większa oszczędność - Promocja Dimplex

27.04.2016

Wśród energooszczędnych systemów instalowanych w nowoczesnym budownictwie, bez wątpienia największą przyszłość mają urządzenia oparte na odnawialnych źródłach energii, jakimi są pompy ciepła. W trosce o jak najniższe zużycie energii, współczesne budynki wyposaża się w coraz skuteczniejszą izolację cieplną, mogącą jednak utrudniać naturalną wymianę powietrza. Dlatego oprócz zastosowania nowoczesnych urządzeń grzewczych, coraz większego znaczenia nabiera kontrolowana wentylacja z odzyskiem ciepła.

W tej kategorii urządzeń interesującym rozwiązaniem jest system rekuperacji decentralnej Dimplex serii DL 50. Do pracy wykorzystuje on jednostki przystosowane do bezpośredniego montażu w ścianie zewnętrznej budynku. System nie potrzebuje dodatkowych kanałów powietrznych, a wszystkie komponenty potrzebne do funkcjonowania zamknięte są w niewielkiej obudowie.

Teraz, w naszej ofercie specjalnej, wszystkie pompy ciepła Dimplex SIW 6-11TES dostępne są z zestawem rekuperacji decentralnej Dimplex DL 50WE2/50R w cenie pompy ciepła!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

POBIERZ ULOTKĘ

źródło i zdjęcia: Glen dimplex

Firma powiązana:

Glen Dimplex

Telefon 61 842 58 05
www.dimplex.pl
office@glendimplex.pl

Glen Dimplex