Promocje

Panasonic - ruszyła wiosenna promocja dla instalatorów

26.04.2016

Panasonic uruchomił program promocyjny dla akredytowanych instalatorów urządzeń z grupy RAC. Do końca lipca mogą oni zgłaszać zakup klimatyzatorów i w ten sposób zdobywać punkty, a następnie wymieniać je na kupony rabatowe na zakup urządzeń RTV i AGD.

Akcja promocyjna Panasonic trwa od 20 kwietnia do 31 lipca 2016 r. Udział w niej mogą wziąć instalatorzy posiadający aktualną Akredytację A3, którzy w tym czasie dokonają zakupu pomp ciepła powietrze-powietrze z grupy RAC u autoryzowanego dystrybutora. Programem objęte są klimatyzatory naścienne z serii Etherea, PKEA, UZ, TZ oraz Free Multi.

Aby przystąpić do programu, wystarczy dokonany zakup zarejestrować na stronie http://www.panasonicproclub.com/PL_pl/promotion/rac2016/.

Wówczas instalatorowi zostaną przyznane punkty, które będzie on mógł wymienić na kupony rabatowe do wykorzystania w sklepie internetowym Panasonic. Kupony te umożliwiają zakup wybranych urządzeń, takich jak telewizor, aparat fotograficzny, pralka czy lodówka nawet za 1 zł. Co ważne, każdy instalator może zarejestrować dowolną liczbę kupionych klimatyzatorów, a co za tym idzie – wymienić otrzymane punkty na więcej niż jednej produkt w obniżonej cenie.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na: www.panasonicproclub.com.

Akcja promocyjna Panasonic trwa od 20 kwietnia do 31 lipca 2016 r.

Więcej informacji na temat systemów klimatyzacji i ogrzewania Panasonic można znaleźć na stronie: http://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/.

źródło i zdjęcia: Panasonic

Firma powiązana:

Panasonic

Telefon 801 003 532, 22 338 11 00
www.aircon.panasonic.pl

Panasonic