Promocje

Sztuka prasowania bez VATu dzięki marce Bosch

26.04.2016

Do 30 czerwca, każdy kto zdecyduje się na zakup żelazka, stacji pary lub kompaktowego generatora marki Bosch i dokona zgłoszenia zakupu, otrzyma premię w postaci zwrotu kwoty VAT.

Aż 50% Polaków nie lubi prasować. Czynność ta w badaniu* "Jakich czynności domowych nie lubią Polacy?" zajęła pierwsze miejsce. Być może nie wyobrażasz sobie, by polubić prasowanie, ale z marką Bosch będzie ono na pewno bardziej komfortowe i pozwoli zaoszczędzić czas. Promocja obejmuje aż trzy rodzaje urządzeń: stacje pary, żelazka i kompaktowe generatory pary. Każde z nich zaprojektowane zostało z myślą o różnych potrzebach.

Kompaktowy generator pary marki Bosch to urządzenie dla osób, które cenią sobie oszczędność miejscaZawsze pewny rezultat Męczy Cię wielkie prasowanie? Od dziecięcych śpioszków przez koszulki nastolatka, żakiet i koszule do pracy, aż po zasłony czy pościel. Dla osób, które prasują dużo, marka Bosch stworzyła stację pary Sensixx DS38 VarioComfort9. Duży i wyjmowany pojemnik na wodę zapewnia długi czas prasowania i możliwość uzupełnienia go także w trakcie pracy urządzenia. Wybór odpowiedniego ustawienia jest niezwykłe łatwy, bo stacja pary oferuje aż 8 programów prasowania dedykowanych konkretnym rodzajom tkanin. Dodatkowo, urządzenie zostało wyposażone w UltimateSteam, czyli system trzech głębokich uderzeń pary, aż do 400g, który poradzi sobie z każdym zagnieceniem. Urządzenie pozwala na prasowanie w pionie, dzięki czemu możemy szybko odświeżyć wiszące na wieszakach ubrania lub wygładzić zagniecenia, np. na zasłonach.

Bez zagnieceń – bez wysiłku

Kompaktowy generator pary marki Bosch to urządzenie dla osób, które cenią sobie oszczędność miejsca. Szybki i zawsze pewny rezultat prasowania zapewnia wbudowany silnik MotorSteam, który wytwarza o wiele więcej pary i zapewnia jej głębokie przenikanie. Nowym ubraniom odcinamy metki, a każde wymaga innej temperatury prasowania: koszule, jeansy, koszulki, czy w końcu delikatne bluzki. Funkcja i-Temp Advanced, zastosowana w kompaktowym generatorze pary TDI903231A to odpowiednie i bezpieczne dla wszystkich tkanin ustawienie temperatury oraz pary. Dzięki temu możemy skutecznie prasować ubrania w dowolnej kolejności i bez względu na materiał.

Żelazko z czujnikiem dotyku SensorSecure działa tylko wtedy, kiedy trzymasz je w rękuMoc w parze z bezpieczeństwem

Zdarza Ci się prasować w pośpiechu? Żelazko z czujnikiem dotyku SensorSecure działa tylko wtedy, kiedy trzymasz je w ręku. Dlatego, jeśli prasujesz w ostatniej chwili i po wyjściu z domu nie pamiętasz czy wyłączyłeś żelazko, będziesz mógł czuć się spokojnie. Gdy tylko zdejmiesz dłoń z uchwytu, nastąpi automatyczne odłączenie zasilania. Gwarancja bezpieczeństwa to nie wszystko, bo rozwiązanie to oszczędza także energię. Dodatkowo, ceramiczna stopa CeraniumGlissee posiada wyjątkowe właściwości ślizgowe i dużą odporność na zarysowania, dzięki czemu szybko wyprasujemy nawet najbardziej wygniecioną koszulę.

Marzysz o pomocniku domowym najwyższej jakości? Skorzystaj z promocji i do 7 lipca br. zgłoś zakup urządzenia zgodnie ze wskazówkami na stronie www.bosch-home.pl. Wartość VAT zostanie zwrócona na konto bankowe podane w zgłoszeniu. Promocja trwa do 30 czerwca br. lub do wyczerpania puli premii.

Pełny regulamin i lista sprzętów objętych promocją dostępne są tutaj.

źródło i zdjęcia: Bosch