Promocje

DABROwent do zakupu klimatyzatorów dodaje lodówki

20.04.2016

W związku z premierą asortymentu Hyundai w DABROwent, bydgoska hurtownia klimatyzacji przygotowała dla swoich klientów specjalną promocję. Przy jednorazowym zakupie klimatyzatorów za minimum 5 000 zł netto, firma dodaje lodówkę z napojami energetycznymi.

Oferta specjalna trwa do wyczerpania zapasów. Więcej o promocji przeczytasz na stronie internetowej DABROwent – kliknij tutaj (http://dabrowent.pl/aktualnosci/klimatyzator-hyundai/).

Klimatyzatory Hyundai już w Polsce!

W związku z premierą asortymentu Hyundai w DABROwent, bydgoska hurtownia klimatyzacji przygotowała dla swoich klientów specjalną promocję

Hyundai - powrót
Klimatyzatory Hyundai wracają na polski rynek w nowej odsłonie. Marka rozpoznawana głównie jako producent aut, jest również znana ze swoich produktów RTV/AGD. Spółką córką koncernu zajmującą się elektroniką jest Hyundai Electronics, która powstała już w 1983 roku.

Szeroka gama klimatyzatorów

Lokalny dystrybutor klimatyzatorów Hyundai, hurtownia DABROwent, posiada pełną ofertę koreańskiego producenta. Poczynając od klimatyzatorów SPLIT, poprzez modele MULTI-SPLIT, a kończąc na jednostkach kanałowych, kasetonowych, czy przypodłogowych. Ciekawostką jest między innymi model Titanium posiadający filtry z witaminą C oraz jonami srebra.

DABROwent jest lokalnym dystrybutorem klimatyzatorów Hyundai od 6 kwietnia br.

źródło i zdjęcia: DABROwent

Firma powiązana:

DABROwent WENTYLACJA KLIMATYZACJA

Telefon 52 332 77 93, 608 820 412, 784 487 321
www.dabrowent.pl
biuro@dabrowent.pl

DABROwent WENTYLACJA KLIMATYZACJA