Promocje

KOMFORT rozdaje dywany

08.11.2011

7 listopada br. startuje ogólnopolska akcja promocyjna Sklepów KOMFORT  pod hasłem „Dywan  w prezencie”. W sklepach Komfort czekają na klientów tysiące  dywanów.

"KOMFORT rozdaje dywany" - promocja 

Druga połowa roku, a szczególnie zbliżające się święta, to gorący okres dla handlu i branży wnętrzarskiej. Klienci poszukujący pomysłu na szybką, niedrogą i efektowną zmianę wystroju wnętrza, często decydują się na zakup dywanów. W sklepach Komfort będą mieli największy wybór modnych w tym sezonie dywanów.

Dodatkowo aby zachęcić klientów do zakupu, każdy kto zakupi dywan za minimum 290 zł, drugi otrzyma gratis.  Do rozdania Komfort przygotował kilka wzorów w różnych kolorach i rozmiarach do wyboru.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wzbogaciliśmy aktualną  ofertę o kilkaset nowych wzorów dywanów, tak aby każdy znalazł u nas produkt odpowiedni dla siebie. Dodatkowo, zdecydowaliśmy są nagrodzić osoby, które dokonają u nas zakupu, drugim dywanem w prezencie. Taki rodzaj świątecznej promocji spotkał się już wcześniej z pozytywnym odzewem naszych klientów, dlatego zdecydowaliśmy się na taką akcję ponownie. - mówi Anna Heimberger, Dyrektor ds. Marketingu Sklepów Komfort SA.

Promocja "KOMFORT rozdaje dywany" będzie trwała od 7.11 do 31.12.2011 roku. Obejmuje wszystkie sklepy KOMFORT w całej Polsce oraz sklep internetowy www.komfort.pl.

Źródło: Komfort

Więcej

 

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort