Promocje

Polecaj lub dołącz do PROGRAMU FACHOWIEC i zyskaj extra punkty od Grupy Atlas!

04.04.2016

Od marca 2016 roku przez cały rok, do 7 kwietnia 2017 roku, trwać będzie wyjątkowa akcja promocyjna dla Uczestników Programu Fachowiec – lojalnościowego programu partnerskiego Grupy ATLAS. W akcji to Fachowcy polecają Program kolegom po fachu. Do zdobycia – gwarantowane EXTRA punkty zarówno dla polecających, jak i dołączających do Programu oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Fachowcy polecają Fachowców 

Fachowcy zarejestrowani w Programie z pewnością mają wielu "kolegów po fachu", którzy korzystają lub mogą zacząć korzystać z produktów Grupy ATLAS. W pierwszej kolejności to do nich skierowana jest nowa akcja. Wystarczy, że Fachowiec, któremu polecili Program, w trakcie rejestracji poda ich numer telefonu pod którym są zarejestrowani w Programie, a następnie prześle 200 punktów wyciętych z opakowań produktów ATLASA. Numer telefonu można wpisać:

1) na stronie www.programfachowiec.pl w formularzu rejestracyjnym

Formularz rejestracyjny

2) lub na papierowym formularzu zgłoszeniowym (dostępnym w różnych materiałach promocyjnych firmy ATLAS).

Po przesłaniu punktów przez nowego Uczestnika, zarówno polecający, jak i dołączający do Programu otrzymują po 200 punktów EXTRA, które można wymienić na złotówki gromadzone na darmowej karcie płatniczej. Jeśli ktoś poleci 10 fachowców, którzy prześlą punkty z produktów GRUPY ATLAS, to może otrzymać 2000 punktów EXTRA, wymiennych na złotówki. VIP-owie w Programie otrzymają wówczas doładowanie karty na kwotę 600 zł, a osoby bez tego statusu 440 zł! Dodatkowo, co 3 miesiące, 10 osób, które pozyska największą liczbę Fachowców, którzy przesłali punkty, wygrywa atrakcyjne nagrody. Wśród nich: ekspres ciśnieniowy ZELMER, golarkę ZELMER, plecak WITTCHEN, a także kurtki sportowe z kolekcji promowanej przez Ambasadora firmy ATLAS – Kamila Stocha. Pierwsze narody zostaną wręczone już 20 czerwca br.

Po przesłaniu punktów przez nowego Uczestnika, zarówno polecający, jak i dołączający do Programu otrzymują po 200 punktów EXTRA

"Siedzisz na kasie"

Fachowcy, pracujący na co dzień z produktami ATLAS bardzo często nie zdają sobie sprawy, że wyrzucając opakowania z punktami, tracą szansę na atrakcyjne nagrody i pieniądze przelewane na kartę płatniczą Programu Fachowiec.

Po przesłaniu punktów przez nowego Uczestnika, zarówno polecający, jak i dołączający do Programu otrzymują po 200 punktów EXTRA

Warto wiedzieć, że według danych firmy ATLAS, z remontu średniej wielkości łazienki, przeprowadzonego za pomocą produktów Grupy ATLAS, można uzyskać 199 punktów (ok. 44 zł). Ocieplając dom, produktami ATLASA, można zdobyć 619 punktów (ok. 136 zł). A wykonując taras w oparciu o produkty Grupy ATLAS, pozyskać aż 709 punktów (ok. 156 zł).

Szczegółowe informacje nt. możliwej do uzyskania liczby punktów z danej realizacji, można znaleźć pod adresem: https://www.programfachowiec.pl/o-programie/zbieraj-punkty-z-programem-fachowiec.

Więcej informacji na temat akcji "Polecaj lub dołącz do PROGRAMU FACHOWIEC" oraz jej regulamin można znaleźć na stronie: https://www.programfachowiec.pl/konkurs_mgm.

źródło i zdjęcia: ATLAS

Firma powiązana:

Grupa Atlas

Telefon bezpłatna infolinia: 800 168 083
www.atlas.com.pl
atlas@atlas.com.pl

Grupa Atlas