Promocje

SANPLAST. Podnóżek do wanny w super cenie

04.11.2011

Od jakiegoś czasu chodzi Ci po głowie zakup wanny? Nie zastanawiaj się dłużej! Od wczoraj trwa wyjątkowa promocja firmy SANPLAST S. A.

Kupując dowolną wannę z systemem hydromasażu otrzymujesz możliwość zakupu funkcjonalnego podnóżka w atrakcyjnej cenie.

SANPLAST. Podnóżek do wanny w super cenie

Każdy kto zakupi wannę serii: Free Line, Comfort, Avantgarde, Space Line lub Altus z dowolnym systemem hydromasażu, ma możliwość zakupu podnóżka do wanny w promocyjnej cenie 122 zł. Jest więc w czym wybierać: wanny okrągłe, prostokątne czy asymetryczne, klasyczne oraz nowoczesne.

System hydromasażu dodatkowo zrelaksuje organizm, redukując zmęczenie, poprawiając nastrój i ogólne samopoczucie. Każdy znajdzie wannę dla siebie w bogatej ofercie firmy SANPLAST S.A. 

Nie trać czasu, kup wannę z systemem hydromasażu, aby dodatkowo w promocyjnej cenie zwiększyć bezpieczeństwo i ułatwić swobodne wchodzenie i wychodzenie z wanny. Tylko teraz możesz uzupełnić wyposażenie łazienki o podnóżek wykonany z drewna egzotycznego. Materiał, z którego wykonano mebel odporny jest na działanie wody.

Podnóżek do wanny dostępny w kolorach: merbau i meranti, znakomicie wpasuje się w wystrój każdej łazienki. Mebel ma szerokie zastosowanie, więc zachęcamy do skorzystania z oferty specjalnej. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów!

Źródło: SANPLAST

Więcej

Firma powiązana:

Sanplast

Telefon 52 31 88 500
www.sanplast.pl
poczta@sanplast.pl

Sanplast