Promocje

Promocja Wilo! Dojedź do Klienta za darmo!

30.03.2016

Zapraszamy do wzięcia udziału w promocji "Dojedź do Klienta za darmo". Na wypełnienie formularza promocyjnego poświęcisz dosłownie kilka minut.

Pomporozdrabniacz: Wilo-HiDrainlift i Wilo-HiSewlift

Wykonanie w dowolnym miejscu nowych pomiesz­czeń bez brudnych i kosztownych prac remon­towych oraz wygodniejsze życie i większa wartość domu poprzez dodanie pomieszczeń takich jak WC, łazienka, pralnia czy aneks kuchenny jest teraz relatywnie proste!

W sytuacji, kiedy nie jest możliwe grawitacyjne odprowadzenie wody zanieczyszczonej czy ścieków sanitarnych bezpośrednio do kanalizacji zbiorczej, idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie pomporozdrabniaczy Wilo. Te urządzenia znajdują swoje zastosowania w piwnicach i garażach domów jedno- i wielorodzinnych.

Zapraszamy do wzięcia udziału w promocji "Dojedź do Klienta za darmo"

Wilo przedstawia najnowszą generację pomporozdrabniaczy podzieloną na dwa typoszeregi względem aplikacji, w których mogą być one stosowane. Seria Wilo-HiDrainlift przeznaczona jest do odprowadzania wody brudnej z pryszniców, umywalek, pralek czy zmywarek.

Typoszereg Wilo-HiSewlift dedykowany jest do instalacji odprowadzania ścieków sanitarnych, gdyż jest wyposażony w młynek do mielenia większych frakcji.

Poprawny dobór modelu urządzenia do rodzaju przetłaczanego medium oraz ilości wymaganych przyłączy zapewni bezawaryjne funkcjonowanie i optymalny stosunek jakości do ceny.

Jeśli spełnisz założenia promocyjne opisane w regulaminie my odeślemy niezwłocznie kartę paliwową o wartości 50 zł.

PAMIĘTAJ! Zakupione pomporozdrabniacze muszą być przeznaczone do instalacji w domach jedno- i wielorodzinnych a nie w obiektach komercyjnych!

Wypełnij formularz promocyjny

źródło i zdjęcia: Wilo Polska

Firma powiązana:

Wilo Polska

Telefon 22 702 61 61, 801 369 456
www.wilo.pl, www.doborpompy.pl
wilo@wilo.pl

Wilo Polska