Promocje

Nowe zasady naliczania punktów w Programie Lindab Profit

29.03.2016

Lindab Profit, nowy Program Lojalnościowy firmy Lindab trwa już ponad 3 miesiące. Przez cały ten czas firma sumiennie zbierała uwagi i sugestie swoich klientów na temat Programu. Wszystkie drobne zmiany były wprowadzane na bieżąco, teraz przyszedł czas na te większe.

Od 1 kwietnia 2016 następuje zmiana zasad naliczania punktów Lindab Profit: punkty za daną fakturę zostaną naliczone również w przypadku, gdy pełna płatność za tę fakturę została zaksięgowana najpóźniej 3 dni kalendarzowe po upływie terminu płatności. Takie rozwiązanie umożliwi nagradzanie punktami Uczestników programu, którzy wykonali przelew w ostatnim dniu okresu płatności, przez co został on zaksięgowany w systemie Lindab dopiero po upływie ważności faktury.

Dodatkowo, w ramach ułatwiania obsługi panelu Uczestnika programu, przy każdej fakturze widoczna będzie informacja z liczbą dni pozostałych do wygaśnięcia punktów za tę fakturę.

Zmiany obejmą wszystkie bieżące faktury na kontach Uczestników.

W związku z powyższymi zmianami od 1 kwietnia 2016 r. zmieni się również Regulamin Programu Lindab Profit nowe brzmienie otrzymają punkty 3.9 i 3.11. 

Przeczytaj nowy regulamin

źródło i zdjęcia: Lindab

Firma powiązana:

Lindab Sp. z o.o.

Telefon 22 250 50 50
www.lindab.pl
info@lindab.pl

Lindab Sp. z o.o.