Promocje

Promocja KOMO! Biokominek Infire INCOLOR w super cenie!

07.03.2016

INFIRE jako misję stawia sobie tworzenie ciepła domowego ogniska zasadniczo we wszystkich wnętrzach oraz danie możliwości cieszenia się kominkiem z prawdziwym ogniem z założeniem najwyższej jakości wytwarzania i produkcji z dbałością o najmniejsze szczegóły oraz założeniem satysfakcji klientów.

Rekomendowanym paliwem do biokominków INFIRE jest płyn grzewczy INFIRE, wytwarzany na podstawie alkoholu etylowego pochodzenia roślinnego, ze specjalnie dobranych składników zapewniających bezwonne i bezdymne spalanie, a co za tym idzie komfortowe użytkowanie kominka. W zależności od ustawień palnika, płyn INFIRE spala się w czasie 3-6 godzin.

Rekomendowanym paliwem do biokominków INFIRE jest płyn grzewczy INFIRE

Kominki Infire powstają przy użyciu wysokogatunkowych materiałów oraz malowane są metodą proszkową przy użyciu najlepszych jakościowo farb o podwyższonej odporności na działanie wysokich temperatur.

Kolekcja INFIRE obejmuje kilkanaście modeli zróżnicowanych wizualnie i stylistycznie, oraz perfekcyjnie dopracowanych. Za sprawą projektantów INFIRE każdy z kominków jest jedyny w swoim rodzaju. Charakteryzują się klasyką ognia połączoną z nowoczesnymi detalami.

Incolor jest modelem, który zaliczamy do dwóch kategorii. Jest zarówno kominkiem zawieszanym jak również montowanym w specjalnie przygotowanej wnęce ściennej. Prosta forma w połączeniu z żywym kolorem jaskrawej zieleni daje bardzo ciekawy efekt. Kominek powstał z malowanej proszkowo stali bardzo wysokiej jakości. Zastosowany palnik o długości 40cm i pojemności 0,8 litra został wykonany ze stali nierdzewnej posiada unikalny falisty kształt i zapewnia niebanalny efekt wizualny. Specjalna zasuwa umożliwia regulację oraz wygaszenie płomienia. Całość uzupełnia szyba hartowana o grubości 4mm delikatnie przyciemniona, która jednocześnie podnosi bezpieczeństwo kominka.

Kominek nie może być montowany na ścianach z płyt wiórowych, meblowych oraz na ścianach pokrytych tapetą

Czas działania kominka wynosi 2,5 - 5 godzin i jest uzależniony od indywidualnej regulacji wielkości płomienia.

Standardowo kominek Incolor występuje w jaskrawym jasnozielonym odcieniu, jednak na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania kominka w dowolnej kolorystyce z palety RAL, wg własnych upodobań celem dopasowania produktu do indywidualnych potrzeb.

Wymiary biokominka: wysokość 500mm, szerokość 900, głębokość 165mm.

Kominek nie może być montowany na ścianach z płyt wiórowych, meblowych oraz na ścianach pokrytych tapetą. Produkt jest objęty 24 miesięczną gwarancją producenta.

CENA: 1718,40 PLN!!!

źródło i zdjęcia: Komo Kominki

Firma powiązana:

KOMO

Telefon 22 651 0 600, 22 651 0 800
www.komo.pl, www.artfuego.pl, www.laudel.pl, www.totemfire.pl, www.sklep.komo.pl
kontakt@komo.pl

KOMO