Promocje

Dobry start z Ytong i Silka! Z nami wybudujesz wymarzony dom!

25.02.2016

Chcesz otrzymać startową, promocyjną paletę za 1 zł? Zapraszamy serdecznie do programu Kompas Budowy! Powstał specjalnie z myślą o rodzinach, które planują budowę własnego domu, bądź są już w trakcie jego realizacji.

Kompas Budowy to przewodnik, który pomoże odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytania związane z procesem inwestycyjnym. Adresowany jest do osób, które oczekują fachowych porad w zakresie wyboru rozwiązań budowlanych oraz opieki na budowie. Tych wszystkich, którzy chcą sprawnie budować i komfortowo mieszkać.

W tym roku z okazji 20-lecia Ytong w Polsce dla wszystkich uczestników programu Kompas Budowy przygotowaliśmy niebywałą promocję. Na dobry początek budowy własnego domu dla każdego uczestnika mamy paletę materiałów Ytong lub Silka za jedyną złotówkę!

Aby wejść do programu Kompas Budowy i otrzymać promocyjną paletę, zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego lub kontakt pod numerem 801 122 227. U Eksperta otrzymacie kupon "Dobry start z Ytong i Silka", który, wypełniony, należy odesłać do naszego Biura Obsługi Klienta w Ostrołęce.

Więcej informacji o programie dowiecie się dzwoniąc pod numer 801 122 227 lub pisząc na kompasbudowy@xella.com

Życzymy ziszczenia marzenia o własnym domu! Z Kompasem Budowy jest to na wyciągnięcie ręki.

źródło i zdjęcia: Ytong