Promocje

25 000 nagród do rozdania w programie lojalnościowym Integris+ Grupy SBS

12.02.2016

Wszystkich Instalatorów pracujących w branży instalacyjno-sanitarno-grzewczej i sieci zewnętrznych zapraszamy do udziału w odmienionym programie lojalnościowym Grupy SBS – Integris+ 2016. Każdy uczestnik Integris+ 2016 otrzymuje nagrodę – nikt nie wychodzi z pustymi rękoma!

Integris+ 2016 to program lojalnościowy i promocyjny dedykowany Klientom Hurtowni Grupy SBS z całej PolskiCzym wyróżnia się Integris+ 2016?

Integris+ 2016 to program lojalnościowy i promocyjny dedykowany Klientom Hurtowni Grupy SBS z całej Polski. Każdy Instalator biorący w nim udział dostanie coś, co wesprze go w codziennej pracy – wysokiej klasy narzędzia ręczne, elektronarzędzia, skrzynki narzędziowe i stroje robocze. Do rozdania mamy łącznie ponad 25 000 nagród!

Bo program Integris+ 2016 Grupy SBS to nowatorski system premiowania Klientów za zakupy, połączony ze spotkaniami integracyjno-szkoleniowymi. Ma on charakter ogólnopolski i jest skierowany do wszystkich Klientów Hurtowni Grupy SBS prowadzących działalność gospodarczą, którzy spełnią warunki uczestnictwa. Pełne warunki dostępne są w Regulaminie programu Integris+ 2016 oraz w Hurtowniach Grupy SBS biorących udział w programie.

Co zrobić, by korzystać z programu Integris+ 2016?

Aby otrzymywać nagrody w programie Integris+ 2016 należy:

  • prowadzić działalność gospodarczą;
  • w okresie trwania programu zrobić zakupy za min. 3 000 zł netto w Hurtowni Grupy SBS biorącej udział w programie;
  • przyjść na spotkanie szkoleniowo-integracyjne organizowane przez Hurtownię;
  • zapłacić w Hurtowni 1 zł za otrzymaną nagrodę.

Spotkania szkoleniowo-integracyjne Hurtownie organizują raz na kwartał. Na spotkaniach tych w zamian za wykonane obroty Klienci biorący udział w programie Integris+ 2016 otrzymują nagrody, zgodnie z zasadą: za największy wykonany obrót – najcenniejsza nagroda z dostępnej puli.

Spotkania szkoleniowo-integracyjne Hurtownie organizują raz na kwartał

Więcej szczegółów Integris+ 2016 dostępnych jest na stronie internetowej programu.

źródło i zdjęcia: Grupa SBS

Firma powiązana:

Grupa SBS Sp. z o.o.

Telefon 42 663 54 00
www.grupa-sbs.pl
sekretariat@grupa-sbs.pl

Grupa SBS Sp. z o.o.