Promocje

Wyjątkowa promocja zmywarek marki Bosch z Mercedesem GLA w tle

03.02.2016

W jaką podróż wybrałbyś się w czasie zaoszczędzonym przez zmywarkę?” – odpowiedź na to pytanie marka Bosch nagradza wyjątkowym Mercedesem GLA lub zwrotem wartości zakupionej zmywarki. Konkurs potrwa od 1 lutego do końca marca 2016 roku.

Nowy konkurs marki Bosch ze zmywarką w tle to prawdziwa gratka nie tylko dla tych, którzy szukają oszczędności czasu, ale również dla miłośników motoryzacji. Odpowiadając na pytanie „W jaką podróż wybrał(a)byś się w czasie zaoszczędzonym dzięki zmywarce?” każdy ma szansę wygrać nowego Mercedesa GLA lub powalczyć o zwrot pieniędzy za zakupioną zmywarkę marki Bosch. Ponadto, przez cały czas trwania konkursu zakup zmywarki Bosch premiowany będzie zestawem środków czyszczących Finish Quantum Lemon.

By wziąć udział w konkursie należy zakupić dowolny model zmywarki Bosch, następnie na stronie konkursowej www.eksperci-od-zmywarek.pl wypełnić formularz zgłoszeniowy i odpowiedzieć na konkursowe pytanie. Spośród wszystkich nadesłanych odpowiedzi organizator wybierze jedną, której autor otrzyma nagrodę główną oraz przyzna 50 dodatkowych nagród w postaci zwrotu wartości zakupionej zmywarki Bosch.

źródło i zdjęcia: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego