Promocje

Promocja Bruk-Bet. Zaprojektuj teraz - rozlicz na wiosnę!

04.01.2016

Zamów bezpłatną koncepcję architektoniczną! Skorzystaj z pomocy naszych projektantów, którzy bezpłatnie pomogą Ci zaprojektować teren wokół domu. Wybierz pakiet projektowy, ktory najlepiej spełnia Twoje oczekiwania.

Zamów już teraz profesjonalną koncepcję architektoniczną nawierzchni i otoczenia swojego domu, a na zakup materiałów będziesz miał czas aż do 29.04.2016! Pozostałe warunki zamawiania bezpłatnej koncpecji architektonicznej nie ulegają zmianie.

KROK 1

SKONTAKTUJ SIĘ Z PROJEKTANTEM
Skontaktuj się z projektantem w celu omówienia ogólnych warunków przygotowania koncepcji.

Nasi projektanci

KROK 2

WYPEŁNIJ FORMULARZ
Rejestracja zlecenia następuje po wypełnieniu tradycyjnego lub elektronicznego formularza.
WYPEŁNIJ ONLINE

KROK 3

WPŁAĆ KAUCJĘ

Wpłacenie kaucji przez osobę zlecającą należy potwierdzić dowodem wpłaty z tytułem "Wykonanie koncepcji architektonicznej". Wpłaty należy dokonywać w formie gotówkowej w oddziałach naszej firmy lub przelewem na konto 14 1500 1748 1217 4004 7880 0000 (Kredyt Bank S.A. o/Tarnów).

ZWROT KOSZTÓW KAUCJI GWARANTOWANY!
Koszt wykonania usługi podlega zwrotowi wyłącznie w formie rabatu udzielonego przy zakupie towaru. W celu uzyskania zwrotu opłaty należy przed lub w momencie dokonywania zakupu wyrobów w oddziałach Bruk-Betu przedłożyć fakturę za wykonanie koncepcji oraz projektową specyfikację materiałową. Zakup musi być dokonany przez kontrahenta, który dokonał wpłaty na poczet wykonania koncepcji.

WAŻNE! Klient jest upoważniony do jednorazowego wykorzystania zakupionej koncepcji. Autorskie prawa majątkowe do koncepcji przysługują firmie Bruk-Bet za wyjątkiem sytuacji, w której zostały poczynione inne uzgodnienia.

źródło i zdjęcia: Bruk-Bet

Firma powiązana:

BRUK-BET

Telefon 801 209 047
www.bruk-bet.pl
biuro@bruk-bet.pl

BRUK-BET