Promocje

Projektujesz! Zyskujesz! Zaprojektuj wnętrze z grzejnikiem Zehnder Charleston

18.12.2015

Wygraj wspaniałe nagrody i promuj swoje osiągnięcia. Konkurs Zehnder Projektujesz! Zyskujesz! pokazuje już od lat jak wdzięcznym obiektem wyposażenia wnętrz jest rodzina grzejników Zehnder Charleston.

Jury konkursowe z wielką przyjemnością co roku ocenia najlepsze prace, starając się udzielić komentarza na temat dokonanego wyboru. Zapraszamy do udziału w IV edycji konkursu wszystkich architektów i projektantów wnętrz, a także studentów IV i V roku tych kierunków.

Wartość nagród pieniężnych to 30 000 zł !!!Jury konkursowe z wielką przyjemnością co roku ocenia najlepsze prace, starając się udzielić komentarza na temat dokonanego wyboru

Podstawowym kryterium przyjętym przez Jury jest innowacyjne zastosowanie klasycznego produktu firmy Zehnder. Istotną cechą prac powinno być ukazanie możliwości kreowania przestrzeni w sposób oryginalny i spójny. Warto pokusić się o wzięcie udziału w konkursie, gdyż wartość samych tylko nagród pieniężnych to kwota 30 000 złotych. Ponadto dla 10 projektów w każdej z kategorii przyznane zostaną wyróżnienia, które honorowane są nagrodami przyznawanymi zgodnie z decyzją niezależnego Jury. Gala wręczenia nagród – na którą zaproszeni zostaną laureaci - odbędzie się 27 kwietnia 2016 w Iglicy na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Czas trwania konkursu: 14.09.2015- 31.03.2016

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie przynajmniej jednego projektu, zawierającego grzejnik Zehnder. Za projekt
organizator uznaje graficzną wizualizację z zastosowaniem grzejników Zehnder Charleston, będącą odzwierciedleniem
projektu instalacji centralnego ogrzewania z zastosowaniem tych grzejników.

Graficzna wizualizacja może być zdjęciem gotowego, nowo zrealizowanego lub remontowanego rzeczywistego obiektu i w takim przypadku jest ona oceniania przez niezależne jury w kategorii "realizacje" albo graficznym obrazem przedstawiającym wnętrza z grzejnikami w formie elektronicznej i w takim przypadku jest on oceniany przez niezależne jury w kategorii "wizualizacje". W obu kategoriach projekt musi zostać przedstawiony na planszy zaprojektowanej przez organizatora wraz z krótkim opisem oraz umieszczony na dedykowanym serwerze FTP. Wzór planszy w formacie PDF, wszelkie dokumenty konkursowe oraz regulamin dostępne są po rejestracji i zalogowaniu się (jako profesjonalista) na www.zehnder.pl w Strefie Architekta.

Aby uzyskać dane do logowania na serwerze ftp.konkurs-zehnder.pl należy zgłosić się do organizatora konkursu Projektujesz! Zyskujesz! na adres email promocja@zehnder.pl w tytule maila wpisując "Dostęp do serwera FTP".

W treści maila należy podać, do której z dwóch kategorii konkursowych będą zgłaszane projekty: realizacje, wizualizacje lub do obu tych kategorii. Dla każdej z kategorii utworzone zostanie odrębne konto. Należy pamiętać, iż jeden uczestnik lub zespół może zgłosić maksymalną ilość 3 projektów łącznie w obu kategoriach, a do jednego zespołu projektowego mogą należeć maksymalnie 3 osoby.

W treści maila należy podać również imię i nazwisko uczestnika lub nazwę zespołu projektowego.

Życzymy udanych realizacji.

źródło i zdjęcia: Zehnder Polska

Firma powiązana:

Zehnder Polska Sp. z o.o.

Telefon 71 367 64 24
www.zehnder.pl
info@zehnder.pl

Zehnder Polska Sp. z o.o.