Promocje

Promocja "Oczekuj więcej" od Fakro

05.10.2011

Kup bezpieczne okno dachowe FAKRO z systemem topSafe, a roletę ARS 002 otrzymasz za 1 zł + VAT! Okna dachowe FAKRO to nie tylko prestiż i wygoda użytkowania, ale też więcej...

Wybierając okna dachowe FAKRO, zawsze otrzymujesz więcej niż oczekujesz!

Jak skorzystać z promocji "Oczekuj więcej" firmy FAKRO?

  1. Kup okna dachowe FAKRO w okresie od 1.10.2011 do 30.11.2011 roku z systemem topSafe* w standardowym rozmiarze i zachowaj fakturę.

  2. Jeśli nie posiadasz konta w Sklepie Internetowym FAKRO, wejdź na www.sklep.fakro.pl i zarejestruj się. Na podanego podczas rejestracji maila otrzymasz hasło. Wejdź ponownie do Sklepu Internetowego i zaloguj się, następnie wybierz z menu opcję „Oczekuj więcej”, wydrukuj formularz zgłoszeniowy i czytelnie go podpisz.

  3. Gotowy formularz zgłoszeniowy wraz z kserokopią faktury prześlij na adres firmy (nie później jednak jak do 31 grudnia 2011 roku), tj: FAKRO sp. z o.o, ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz z dopiskiem „Oczekuj więcej”.

  4. Po pozytywnej weryfikacji Twojego zgłoszenia, w ciągu 7 dni otrzymasz drogą elektroniczną na podany podczas rejestracji adres mailowy Bon towarowy. Będzie on zawierał numer oraz datę ważności.

  5. Wejdź do sklepu internetowego FAKRO, zaloguj się, wybierz z menu „Oczekuj więcej”, wpisz nr. Bonu towarowego i realizuj zamówienie. Zakupione rolety ARS 002 zostaną wysłane i doręczone zgodnie z zasadami zapisanymi w odrębnym regulaminie Sklepu Internetowego FAKRO.

*okna FAKRO z systemem topSafe: FTP-V, FTP-V P2 Secure, FTU-V, PTP, PTP-V, FTP-V Electro Z-Wave, FTU-V Electro Z-Wave, FPP-V preSelect, FPU-V preSelect, PPP-V preSelect, FTT, FTT U8 Thermo, FYP-V proSky, FDY-Y Duet proSky, FGH-V Galeria.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów FAKRO oraz regulaminem promocji „Oczekuj więcej”. Informacje na temat promocji możesz również uzyskać dzwoniąc pod nr telefonu: 18 444 0 342.

Źródło: FAKRO

Więcej

 

 

 

Firma powiązana:

Fakro

Telefon 18 444 04 44
www.fakro.pl
fakro@fakro.pl

Fakro